Сходження на Олімп: обласне відділення НОКу прозвітувало про виконану роботу та визначилося з перспективами

28 вересня відбулася ІХ звітно-виборна асамблея відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області. Проаналізувати результати діяльності даної організації за останні чотири роки, обговорити її плани на майбутнє, зібралися делегати федерацій з олімпійських видів спорту, діючі спортсмени і ветерани, представники профільних управлінь та небайдужа до фізичної культури громадськість.

Активними учасниками конференції стали депутати Сумської обласної ради, левова частина з яких приділяє велику увагу популяризації активного способу життя, просуванню олімпійського руху на Сумщині. Серед них, зокрема, Микола Березін, Юрій Меєрович, Олександр Будник, Олександр Стрельченко. Останній, між іншим, вже не перший рік працює у складі виконкому відділення НОК в Сумській області, за чільний внесок у розвиток олімпійського руху НОК України відзначив його подякою.

Виступаючи перед присутніми на асамблеї, перший заступник голови облради Анатолій Річкаль потішився, що депутатський корпус не пасе задніх на спортивній ниві. Ось і цьогоріч народні обранці від Сумщини посіли почесне друге місце на Всеукраїнській спартакіаді депутатів всіх рівнів, що проходила в м. Чорноморськ. 

Загалом же, Сумська область подарувала світу цілу плеяду виняткових спортивних імен. «30 наших земляків брали участь в Олімпіадах, 14 з них повернулися зі змагань із медалями. Двічі на олімпійський п’єдестал підіймалися Володимир Голубничий, Олександр Шапаренко, Леонід Жаботинський, Володимир Куц. Так само щиро ми пишаємося досягненнями Олени Петрової, сестер Віти та Валі Семеренко. Спортсмени Сумщини, справді, взяли високу планку. Це рівень. І йому треба не тільки відповідати, а й прагнути перевершити», – зауважив Анатолій Якович.

У даному контексті всі погляди, звісно ж, скеровані на молоде покоління. На шляху його сходження на спортивний Олімп робота Сумського обласного відділення НОК є визначальною. Підтвердження цьому керівник організації Олена Петрова представила у своїй вичерпній доповіді.

Присутні на звітно-виборній асамблеї схвально оцінили її попередню чотирирічну каденцію і вирішили, що кращої кандидатури на посаду голови регіонального відділення годі й шукати. До слова, Олена Петрова займає цей почесний пост із 2011 року.

«Бачачи результати вашої діяльності, можна з впевненістю сказати, що з поставленими завданнями справляєтеся на відмінно. Так, є перепони, проте, як і годиться спортсменам-чемпіонам, ви долаєте їх, незважаючи ні на що», – відзначив Анатолій Річкаль. Він наголосив: обласне відділення НОК може завжди розраховувати на підтримку Сумської облради.

Крім того, Анатолій Якович вручив низку нагород, адресованих кращим спортсменам, тренерам, організаторам.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube