За внесок у зміцнення обороноздатності держави: Тетяні Головко подякували за допомогу

Днями Ромни відвідали представники 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького. Оборонці знайшли тут справжніх друзів, адже з початку буремних подій на сході держави багато роменців, серед яких зокрема заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, самовіддано допомагають Збройним силам України.

Військові на чолі з заступником командира 24-ї бригади, майором Русланом Ліщуком завітали на сесію Роменської райради, де щиро подякували за підтримку всім волонтерам.

Приємною несподіванкою стали відзнаки, котрі передав найбільш активним помічникам захисників країни генерал-лейтенант ЗСУ, командувач військ оперативного командування «Захід» Олександр Павлюк. До плеяди нагороджених увійшла й Тетяна Іванівна.

Заступник голови Сумської облради не любить афішувати, що займається волонтерством. Вона вважає: кожна свідома людина повинна прагнути бути корисною рідній державі у скрутний для неї момент. Для Тетяни Головко меценатство – якраз-таки нагода не лишатися осторонь, можливість робити свій посильний внесок у наближення перемоги та відновлення миру в Україні.

Коментуючи зустріч із бійцями 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького, Тетяна Іванівна зауважила: для неї знаковими стали їхні слова про те, що допомога волонтерів вписана в історію цієї війни як основна підтримка, котра не дала можливості зламатися.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 26 вересня 2018, 09:43

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube