Нових приголомшливих перемог: у Сумах відзначили Міжнародний день студентського спорту

19 вересня у стінах легкоатлетичного манежу СумДУ відбулися святкування з нагоди Міжнародного дня студентського спорту. З добрим словом на адресу тих, хто йде зі спортом по життю, на урочистостях виступив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

«Молодість, студентська пора – це дивовижний час, коли відкрито всі шляхи, коли є безліч можливостей проявити себе, – зауважив Анатолій Якович. – Сумщині в цьому плані поталанило, адже наша молодь активна, цілеспрямована, вона прагне до серйозних висот. І добивається бажаного».

Першого заступника голови облради щиро тішать результати сумського студентства на спортивній арені. Чимала роль у цьому навчальних закладів, котрі вивели фізичну культуру в ранг важливої складової освітнього процесу, створили передумови для того, щоб молоде покоління мало змогу розкрити свій потенціал. Як результат – плеяда переможців і призерів у різних видах спорту постійно поповнюється новими іменами. Зокрема, нині більше 200 студентів вищих шкіл Сумщини мають знакові нагороди на спортивному небосхилі.

«Молоді є з кого брати приклад. Адже наш край виплекав славетних чемпіонів Володимира Голубничого, Олександра Шапаренка, сестер Семеренко, Олену Петрову… До виняткових особистостей, поза всіляким сумнівом, належить Михайло Фоменко – видатний футболіст і тренер, чиє ім’я золотими буквами вписане в історію світового спорту. До речі, саме сьогодні він святкує власне 70-річчя», – зауважив перший заступник голови обласної ради.

Нині ж настав час для нової генерації майбутніх олімпійців. Наприклад, на європейських кубках із дзюдо тріумфально виступають Артем Хамула і Дмитро Цюх, яких тренує Сергій Колесніченко. А Денис Никонець та Денис Зеленський, що займаються під керівництвом Сергія Чередніченка й Євгенія Зернова, є надією вітчизняного панкратіону. Зірково представляють Україну на міжнародних змаганнях зі стрільби з лука Олексій Гунбін (тренер Євген Гаркуша) та Євгенія Чибісова (тренер Сергій Родіонов). Світова легкова атлетика теж дізналася нове багатообіцяюче ім’я з Сумської області – Інна Кашина, яка є вихованкою Миколи Кривохижі.

Звісно ж, урочистості з нагоди Міжнародного дня студентського спорту не могли минути без нагород. Власне, Анатолій Річкаль вручив подяку Кабінету Міністрів України дзюдоїсту Андрію Колеснику, а от грамота Сумської обласної ради була адресована одному з натхненників розвитку студентського спорту на Сумщині Миколі Серебрянському – начальнику відділу Сумського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти й науки України.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 19 вересня 2018, 15:24

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube