Аби дітлахам у школі було цікаво і весело

Муштра та банальне заучування у школі – це як мінімум нудно. Особливо для малечі, яка тільки-но сіла за парти. Кардинально змінити підходи до навчання учнів молодших класів вирішили в загальноосвітній школі №8 м. Ромни, а допомагає їм у цьому заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко разом із місцевою владою.

«Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою. Так свого часу сказав Оскар Уайльд, і з ним важко не погодитися. Тішить, що в Україні почали змінюватися стандарти освіти, запроваджуються нові методи навчання. Цілковито захопилися ідеєю перетворити власну школу на осередок креативу, творчості, безпосередності і педагоги роменської ЗОШ №8. Це їхнє прагнення я повністю розділяю», – пояснила Тетяна Іванівна.

Отож депутат повсякчас іде назустріч освітянам. Днями вона змогла оглянути останні здобутки педколективу на шляху до впровадження нової української школи. Власне, там завершили облаштування ігрової зали для наймолодших учнів.

Кімната оформлена відповідно до вподобань малечі, з численними улюбленими мультиплікаційними героями, яскравими меблями та оригінальними предметами інтер’єру. У ній безліч іграшок, книжок, розвиваючих настільних ігор, тобто всього того, що зробить перебування дитини тут веселим і цікавим. 

Демонструючи ігрову залу, директор ЗОШ №8 Ірина Головач зауважила, що першачки з нетерпінням чекали відкриття цієї зони дозвілля. Принагідно вона подякувала Тетяні Головко за постійну допомогу в поліпшенні матеріально-технічної бази освітнього закладу і зокрема в облаштуванні даної кімнати, для якої заступник очільника регіонального парламенту презентувала зручну дитячу шафу.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube