Складна дорога до знань: учні з околиць Охтирки потребують підвозу до школи

Депутати Сумської обласної ради на пленарному засіданні 22 сесії підтримали запит свого колеги Анатолія Троня щодо забезпечення підвозу школярів із навколишніх сіл Охтирки до навчальних закладів міста.

Мова йде про дітлахів, які мешкають у селах Сосонка, Климентове, Поділ. Попередні десять років вони власним коштом діставалися до школи рейсовим автобусом, що курсував на ділянці Охтирка-Стара Іванівка. Однак через жалюгідний стан доріг із початку поточного навчального року перевізник залишив маршрут. Діставатися до міста школярам стало вкрай проблематично.

«Діти долають безліч перешкод. Багатьом із них потрібно пішки пройти 3-5 км до автобусної зупинки в с. Климентове. І це, завважте, жвавою трасою Суми-Харків та аварійним мостом через річку Ворскла. Якщо поталанить сісти в маршрутку (що трапляється не так вже й часто, бо вільних місць у салонах зазвичай обмаль), то попереду в школярів ще 9 км шляху. Чи не надто складна дорога до знань?» – аргументував актуальність потреби Анатолій Тронь.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 12 вересня 2018, 10:40

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube