Анатолій Річкаль провів прийом громадян

10 вересня перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань.

Відвідувачі зауважили, що самотужки вирішити проблеми, з якими зіштовхнулися, не в змозі, тож щиро сподіваються на допомогу з боку обласної влади.

Власне, мешканцем Буринського району було порушено питання лікарської помилки, котра, на його думку, призвела до трагедії в його родині. А от подружжя з Недригайлівщини обурене бездіяльністю місцевих поліцейських, які зволікають із розглядом кримінальної справи щодо побиття члена їхньої сім’ї. До обговорення цих випадків був залучений представник Головного управління Нацполіції у Сумській області.

Цілковиту підтримку першого заступника керманича обласного парламенту отримав молодий спортсмен з особливими потребами. Йому для тренувань у резерві Національної параолімпійської збірної потрібне дороговартісне спортивне екіпірування. Анатолій Річкаль має намір звернутися до депутатського корпусу щодо виділення необхідного фінансування.

«Жодне з порушених питань не залишиться без належного реагування», – запевнив Анатолій Якович, підсумовуючи результати прийому громадян.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 15 листопада 2018, 12:25

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube