Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань

Цього разу до голови Сумської обласної ради Володимира Токаря звернулися як окремі громадяни, так і групи людей, які просили допомогти у вирішенні наболілих проблем.

Жителька Сум, яка проживає на останньому поверсі 9-поверхівки, скаржилася на дах, що протікає і через це у квартирі навіть за такої спеки, як стоїть зараз, є запах плісняви. Під час дощів стіни взагалі заливає водою. Усі обіцянки обслуговуючої організації щодо ремонту так і не виконуються.

Інша представниця трудового колективу просила фінансової допомоги на лікування колеги, у якої тяжка хвороба, а вона виховує двох малолітніх дітей.

Колишній керівник однієї з аптек стурбований закриттям комунальних аптек безпосередньо у місті Суми. Заступник начальника управління майном надав роз’яснення з цього питання.

Мешканці одного з гуртожитку міста Суми просили допомоги у якнайскорішому вирішенні проблеми приватизації.

З усіх питань були надані роз’яснення, деякі з них взяті на контроль для подальшого вирішення.

Останнє оновлення на Четвер, 15 листопада 2018, 12:25

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube