Обласна рада відзначила здобутки підприємців Роменщини

З нагоди Дня підприємця в Ромнах віншували кращих представників місцевого бізнесу.

У святкових урочистостях узяла участь заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Вона щиро подякувала роменцям-підприємцям за наполегливу працю, а також вручила відзнаки обласної ради кращим із них.

За словами Тетяни Головко, зробити бізнес успішним – велика наука, колосальні зусилля і нестримне бажання попри все рухатися вперед. «Мені приємно, що серед роменців так багато завзятих та дієвих особистостей, відданих обраній справі. Разом ви робите серйозний внесок не лише в наповнення економічної скарбниці свого міста, а й нашої рідної Сумщини та України загалом», – зауважила на святковій церемонії заступник очільника обласного парламенту.

За вагомі здобутки у галузі підприємництва грамотою облради, зокрема, вшанований голова Ради підприємців при міському голові м. Ромни Андрій Перезва. Відзнаку аналогічного ґатунку отримав також колектив підприємства Сумської облспоживспілки «Роменський ринок» (директор Володимир Роздобудько), котрий має показові досягнення у сфері ринкових послуг.

Не лишилися непоміченими активна громадська позиція, високий професіоналізм та багаторічна сумлінна праця роменських бізнесвумен Тетяни Самойленко і Світлани Кібець. Обидві представниці прекрасної статі удостоєні подяк Сумської обласної ради.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube