У Сумському державному педагогічному університеті відбулася посвята у студенти

Напередодні Дня знань у Сумському педагогічному університеті імені А.С.Макаренка відбулася традиційна урочиста церемонія посвяти у студенти першокурсників вишу.

На свято, яке щороку дає старт новому навчальному марафону, завітали студенти-першокурсники, їхні батьки, професорсько-викладацький колектив університету.

Розділити радість початку сходження української молоді на освітній та науковий олімп завітали почесні гості: депутат Верховної Ради України Олег Медуниця, перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль, заступник голови обласної державної адміністрації Микола Підопригора, міський голова Олександр Лисенко.

З вітальним словом звернувся ректор університету, доктор педагогічних наук, професор  Юрій Лянной, який висловив подяку посадовцям за підтримку університету, також привітав першокурсників з початком навчання побажав їм наснаги, здоров’я та витримки.

Від імені голови обласної ради та усього депутатського корпусу Анатолій Річкаль привітав студентів та викладачів з початком нового навчального року. Абітурієнтам, а нині вже першокурсникам, які обрали шлях учителя, він сказав: «Ви маєте пам’ятати, що ваша професія буде пов’язана із формуванням дитячих душ. І саме те, що ви їм вкладете, яку частинку себе віддасте, з ними буде жити завжди. Саме вчитель створює особистість. Недаремно великий мислитель Платон свого часу сказав, що державна посада, яка полягає у піклуванні про хлопчиків та дівчаток – значно важливіша від усіх найвищих посад у державі. Він мав на увазі, що саме вчитель формує особистість, а відтак і країну».

Трепетним моментом свята стало вручення символічного ключа від скарбниці знань.

Першокурсники, їхні батьки та почесні гості переглянули виступи студентських колективів різних факультетів університету. Свято закінчилося молодіжною дискотекою.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube