Володимир Токар привітав із Днем знань учнів оновленої Білопільської ЗОШ №4

Першого дня нового навчального року у ЗОШ №4 міста Білопілля були й яскраві враження, і нові переживання, і нові ідеї, і несподівані зустрічі, і навіть своєрідний квест для поважних гостей школи.

Цього року оновлений другий корпус навчального закладу, якому 136 років, прийняв у свої стіни учнів перших-третіх класів. На черзі: завершальний етап ремонту спортивної зали школи.

Цієї радості не могли стримати ані персонал ЗОШ, ані батьки учнів, ані самі діти. Вони дякували за увагу до школи голові Сумської обласної ради Володимиру Токарю та керівникам Білопільського району Володимиру Верещагіну і Володимиру Відуєву.

На початку року спікер обласного парламенту приїжджав на одну із сесій районної ради. Тоді керівники району й повідали історію другого корпусу 4-ї школи: приміщення не придатне для навчання дітей, але самостійно район не може знайти гроші для ремонту. Володимир Токар особисто приїжджав у школу, подивився на умови і вже на наступній сесії обласної ради звернувся до депутатів. Вони з розумінням поставилися до ситуації з навчальним корпусом і посприяли виділенню на його відновлення 1 млн 25 тисяч гривень. Ще 1 млн 300 тисяч гривень уже з районного бюджету спрямували на ремонт спортзали.

Володимир Токар привітав учнів, а їх нині 220 сіло за парти, з яких 16– першачки, з початком нового навчального року і побажав, аби у відремонтованій школі їм було комфортно навчатися. «Зичу легкої дороги найменшим учням, які роблять лише перший крок до Країни знань, а випускникам - здійснення мрій. Батькам бажаю, аби їхні діти не хворіли і добре навчалися. А ось педколективу школи, по-перше, висловлюю вдячність за вашу любов до професії, оскільки ми довіряємо вам найдорожче, що в нас є – дітей. По-друге, хочу, аби всі цінували ваш труд. Гарних вам учнів і гідної оплати праці. Усім – мирного неба над нашою країною, здоров’я та затишку».

Керівник депутатського корпусу нагородив Почесною грамотою Сумської обласної ради директора школи Наталію Зарицьку, а від себе особисто передав кошти на закупівлю м’ячів для уроків фізкультури.

Привітали школярів, їх наставників, батьків з початком нового навчального року й Володимир Верещагін та Володимир Відуєв. Вони наголосили, що влітку діти добре оздоровилися, набралися сил, аби тепер увесь навчальний успішно опановувати знання, що будуть потрібні у подальшому житті.

Керівники району подякували за співпрацю Володимиру Токарю та педколективу школи. На адресу голови обласної ради прозвучали слова вдячності і від батьків учнів. «Ви дотримали слова і зміцнили нашу довіру до вас. Наші батьківські серця радіють від того, що наші діти перебуватимуть у безпечному приміщенні, оновлених світлих класах», - говорили вони. І, в той же час, скориставшись можливістю поспілкуватися, попросили допомоги у відновленні дитячого майданчика на подвір’ї школи. А на знак удячності, подарували вишиту бісером картину із символами держави.

Директор школи Наталія Зарицька привітала всіх зі святом, побажала учням, батькам, учителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів з допомогою вчителів та рідних став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави.

Далі пролунав Перший дзвоник, після якого Володимир Токар, керівництво району і школи оглянули хід робіт у спортзалі. А потім перейшли до відремонтованого другого корпусу, де учні молодшої школи підготували для гостей своєрідний квест. Аби отримати заповітні слова, поважні дорослі мали спільно з малечею надимати повітряні кульки, танцювати, гратися з ними на килимі, писати свої побажання.

Коли докупи склали всі отримані за конкурси листівки, вийшло: «Немає у світі нічого дорожчого за вдячну посмішку дитини».

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube