Анатолій Річкаль відвідав сумських нацгвардійців

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль з приємною місією завітав до військової частини 3051 Національної гвардії України. Напередодні державних свят тут відбулися урочисті заходи.

Обласний посадовець привітав гвардійців з Днем прапора та Днем Незалежності України, побажав всім здоров’я, наснаги, вірного служіння Україні, а також підкреслив особливу значимість для держави військ національної гвардії.

«Мені дуже приємно, що сьогодні на території Сумщини є боєздатна частина, яка уміло організовує військову підготовку і навчальний процес, показує приклад як потрібно нести службу у нелегкий для України час. Нині в державі є сили, які намагаються розхитати країну і зовні, і з середини, але завжди на передовій знаходиться національна гвардія, яка виконує свої завдання професійно і на високому рівні», - наголосив Анатолій Річкаль.

Також, перший заступник виконав приємну місію – нагородив тих, хто на високому рівні виконує свій військовий обов’язок.

Грамотами та подякою голови обласної ради за зразкове виконання військової Присяги, бездоганну службу, високі досягнення у військовій справі та з нагоди Дня Незалежності України нагороджено майора Сергія Семенченка, прапорщика Олександра Кадєшнікова  та старшого прапорщика Максима Галімова. Цінний подарунок від обласної ради отримав майор В’ячеслав Панчішний.

До військових зі словами привітань та подяки за службу звернувся і командир частини, підполковник Сергій Козинець. Він вручив відомчі нагороди, побажав нацгвардійцям міцного здоров’я, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях, щоб на нашій землі знову запанував спокій і злагода.

По закінченню заходу особовий склад частини пройшов урочистим маршем. А Анатолій Річкаль ознайомився із ходом ремонтних робіт та будівництвом, що тривають на території військової частини.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube