Анатолій Річкаль – генерал поліції третього рангу

Напередодні найбільшого державного свята – Дня незалежності України - Указом Президента першому заступникові голови Сумської обласної ради полковнику поліції Анатолію Річкалю присвоєно спеціальне звання генерала поліції третього рангу.

З цією неординарною подією Анатолія Яковича від імені депутатів, працівників виконавчого апарату Сумської обласної ради привітав очільник обласного парламенту Володимир Токар.

Анатолій Річкаль практично все життя віддав на різних посадах службі в Збройних Силах та в органах внутрішніх справ. До речі, до цього спонукали знання, отримані у Саратовському вищому військовому командному училищі МВС СРСР та Національному університеті внутрішніх справ. Майже п’ять років працював начальником відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи; начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА. Завжди на всіх посадах Анатолій Якович до виконання своїх обов’язків ставився відповідально, зі знанням справи, принципово, з розумінням.

Тож не випадково одразу після революції Гідності Анатолію Річкалю доручили одну з найскладніших ділянок – забезпечення правопорядку на Сумщині. Це були непрості часи для всієї країни, нашого краю. Саме під керівництвом полковника Річкаля розпочалася перебудова діяльності обласного органу внутрішніх справ, змінювалися підходи до справи, насамперед надзвичайна увага приділялася роботі з особовим складом управління. У роботі поліції області тоді намітилися позитивні зміни.

А в грудні 2015 року депутати обласної ради виявили Анатолію Яковичу велику повагу, обравши першим заступником голови Сумської обласної ради. Раніше набуті знання, досвід допомагають Анатолію Річкалю у роботі з депутатським корпусом, виборцями, які, приходячи до посадовця на прийом, завжди орієнтуються на позитивне завершення справи. Переймаючись проблемами людей, віднині генерал поліції третього рангу завжди намагається допомогти, підтримати, з'ясувати будь-яке питання.

З високою відзнакою Вас, Анатоліє Яковичу, нових Вам успіхів на ниві місцевого самоврядування, міцного здоров’я, родинного затишку і благополуччя!

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube