Перший заступник голови обласної ради вітав жителів Черепівки з Днем села

Минулими вихідними святкували День села жителі Черепівки, що на Буринщині.

Місцевих мешканців вітали сільський голова Юрій Рєзнік, голова Буринської РДА Василь Бойко, уродженець села керівник Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Микола Рєзнік. Почесним гостем свята став перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, дитячі роки якого також пройшли у цьому мальовничому краї.

Він звернувся до земляків із словами привітань і побажаннями здоров’я добра та щедрої долі. Анатолій Якович подякував людям старшого віку за їх вклад у розвиток села, за тяжку працю. Згадав і воїнів, що захищали країну на сході. А ще – звернувся до почесного жителя села Черепівка Петра Кузьмича Подоляка, якому днями виповнилося 80 років. Усе своє життя ювіляр присвятив вихованню майбутнього покоління, працював вчителем фізичної культури в окружній школі, ділився своїми знаннями із підростаючим поколінням.

«У свій час «залізний канцлер» Німеччини Отто фон Бісмарк сказав: «Війни виграють не генерали, а шкільні вчителі». Він мав на увазі, що саме від професійного рівня педагога залежить духовно-етичний і моральний розвиток суспільства. Тому я хочу низько вклонитися усім педагогам-землякам, які виховали справжніх патріотів, людей праці і освічених громадян своєї землі», - із вдячністю зазначив обласний обранець.

Анатолій Річкаль наголосив, що у Черепівці жили і живуть цілі династії вчителів, які продовжують традиції навчання відомого вченого-земляка Павла Попова. Серед них – директор школи Павло Головко і його дружина Олександра Михайлівна – вчитель. Їх діти – донька Віра Павлівна та зять Микола Вінніченки також вчили черепівських школярів. Вже їхня донька Ніна Дудка – нині директор Миколаївського НВК. Добрими словами згадують у Черепівці і директора школи Миколу Журенка та його дружину Ольгу Давидівну – вчителя хімії.

Після теплих слів привітань Анатолій Якович нагородив грамотою Сумської обласної ради голову фермерського господарства «Рута-2013» Сергія Назаренка, та подякою обласної ради водія Черепівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віталія Македона.

Жителі села та чисельні гості мали нагоду цього дня не лише поспілкуватися, згадати минулі роки, а й переглянути концерт аматорів сцени, помилуватися виставкою робіт народних умільців. Дітлахи, як завжди, розважалися на надувних гірках, гойдалках та ласували морозивом. Після заходу сонця всі милувалися дивовижним феєрверком, який на якусь мить своєю красою «завис» над Черепівкою.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 21 серпня 2018, 16:01

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube