Тетяна Головко: «Сумщина вразила жителів столиці своєю автентичністю і творчою багатогранністю»

«Унікальні роботи, унікальні люди, унікальні композиції – це те, що Сумщина показала киянам. Наша область вразила жителів столиці своєю автентичністю і творчою багатогранністю», - зазначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко під час Всеукраїнського експо-проекту «Мистецькі жнива – 2018».

На заході, приуроченому до 27-ї річниці Незалежності України, який відбувся у Києві, майстри з усіх куточків Сумщини репрезентували культурно-мистецьку виставку «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!». На ній було представлено понад 400 творів декоративного мистецтва провідних майстрів та аматорів області, які зберігають та розвивають народні художні традиції різьблення, ткацтва, вишивки, вибійки, витинання, лялькарства, декоративного розпису.

«Наша область була першою на «Мистецьких жнивах». Ми продемонстрували своєрідний майстер-клас із організації заходу іншим областям України, бо нам є чим пишатися. Мені дуже приємно, що разом з нами успіхам сумчан радіють і наші земляки, які проживають у Києві і завітали на експо-проект», - зазначила Тетяна Головко.

Учасників мистецького дійства відзначили подяками Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім», а гості заходу - брати Дмитро та Назарій Яремчуки - подарували всім присутнім пісню «Слов’яночка» та подякували аматорам народної творчості за яскраві виступи.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube