У Великій Писарівці відзначили День селища

Свято відлунало яскраво, весело, як і годиться, – з подарунками та гарним настроєм.

До Дня Великої Писарівки місцевим підприємцем були організовані змагання з гирьового спорту і армреслінгу, на місцевому стадіоні проходив турнір з футболу на Кубок селища. А колишній житель с.Яблучне, нині – голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко, запропонував у рамках співдружності районів приїхати в гості у Велику Писарівку з великим колективом артистів художньої самодіяльності з Сумського району. Також цього дня виступали і артисти Сумської філармонії, які давно полюбилися глядачам  Великописарівщини.

Неофіційна частина Дня селища тривала із самого ранку. На центральній площі вишикувалися в ряд атракціони: надувні гірки, батути, гойдалки, катапульти, тир та багато іншого. Звісно ж, не обійшлося без торговців смачним крамом: морозивом, попкорном, солодкою ватою.

Під час офіційної частини привітати земляків  вийшли селищний голова Леонід Клизуб, керівники Сумського та Тростянецького районів. Серед інших почесних гостей слово мав і депутат Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. Його всі зустріли оплесками і привітаннями.

Жителі селища ще не забули, що завдяки сприянню обласного обранця з бюджету були виділені кошти на ремонт дитячого садочка «Ромашка» (450 тис. грн, які разом із коштами селищної ради перетворили його на сучасну будівлю), на встановлення вікон та придбання комп’ютерів у філію ПТУ (450 тис. грн), встановлення дитячого майданчика в дитсадку «Оленка» (25 тис. грн) та ін. Задіяв депутат на добрі справи і десятки тисяч гривень «депутатських» коштів. Цього разу Олександр Стрельченко вручив матеріальну допомогу  опікунам Миколі та Лідії Бондаренкам, та багатодітній мамі Тетяні Смілянській.

Олександр Стрельченко подякував селищному голові Леоніду Клизубу за співпрацю та ще раз привітав усіх з Днем селища.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 13 серпня 2018, 15:34

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube