Олександр Стрельченко приїхав до Великописарівщини, аби допомогти жителям у вирішенні їхніх проблем

Депутат обласної ради Олександр Стрельченко систематично зустрічається та вирішує проблеми жителів Великописарівщини. Щомісяця він приїжджає в район, аби провести депутатські прийоми, ознайомитися з проблемами та домогтися якомога скорішого вирішення наболілих питань.

Днями депутат від Опозиційного блоку з робочим візитом знову побував у прикордонному районі. У селі Попівка він проінспектував, як тривають роботи у відновленні ФАПу, що згорів навесні поточного року. Тоді до обранця звернулися жителі та керівництво села, з проханням допомогти відновити будівлю. Завдяки Олександру Стрельченку з обласного бюджету було виділено 100 тисяч грн. на ремонт. Така ж сума надійшла з районного бюджету – вона направлена на закупівлю медикаментів. Наразі в будівлі прокладається тепла підлога, встановлюються вікна, двері, планується утеплення фасаду та ремонт ганку.

Далі – зустріч із членами виконкому сільської ради та прийом громадян. Найголовніше питання – транспортне сполучення з райцентром. Із цього приводу Олександр Стрельченко направляв депутатський запит на керівництво області. Далі документ спустили на район, але питання поки що не зрушилося з місця. Депутат зазначив: «Я знаю про вашу проблему, долучився до її вирішення і намагатимуся довести справу до логічного завершення».

Також під час прийому директор сільського дитячого садка просила депутата допомогти у придбанні постільної білизни для дітей. Жителі села Лугівка жалілися, що у них відсутнє сміттєзвалище. Болюча для всіх тема – низькі закупівельні ціни на молоко. Олександр Стрельченко наголосив: «Ми робимо все можливе, аби припинити свавілля монополістів. Обов’язок влади – допомагати тим, хто сьогодні годує країну і працює на селі. Тож депутатський корпус обласної ради звернувся до керівництва держави з приводу відтермінування уведення в дію нових державних стандартів якості молока. Треба кардинально змінювати ситуацію і, в першу чергу, допомагати сільському господарству, бо якщо не стане села, то не стане України», - акцентував увагу депутат.

Відвідав Олександр Стрельченко і Велику Писарівку. Там завітав до Охтирської філії ПТУ, подивився, як працює комп’ютерний клас, на який були виділені кошти саме завдяки депутату. Наразі там вже проведений Інтернет і учні користуються новенькими комп’ютерами. Також 300 тисяч грн. виділені за ініціативи депутата на заміну вікон у спортзалі ПТУ.

Завітав Олександр Стрельченко і до найменших жителів Великописарівщини – місцевого дитсадка «Оленка». 25 тисяч грн. коштів, що були надані на виконання депутатських повноважень, Олександр Стрельченко направив на встановлення дитячого майданчика у садку. Таку ж суму надала і селищна рада. Завідуюча подякувала за турботу і попросила допомоги у поточному ремонті фасаду. Олександр Юрійович пообіцяв, що і до цього питання він долучиться.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube