На Сумщині підписано Меморандум щодо розвитку волейболу

Меморандум про співпрацю щодо розвитку волейболу у Сумській області було підписано сьогодні між Сумською обласною державною адміністрацією, Сумською обласною радою, Сумською міською радою та громадською організацією «Федерація волейболу Сумської області».

Метою Меморандуму є організація співпраці в напрямі об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, навчальних закладів, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, громадських організацій та громадян задля забезпечення сприятливих умов для подальшого розвитку волейболу в м. Суми та Сумській області.

Голова ОДА Микола Клочко зазначив, що ще у 2016 році сумська волейбольна команда припинила своє існування через недостатнє фінансування. «Завдяки народному депутату Ігорю Молотку та обласній владі, команда повернулася у вищу лігу, де стала кращою і виборола право представляти Сумщину у суперлізі. Нині команду переформатовано у Школу вищої спортивної майстерності СумДУ. Але самотужки університету важко фінансувати спортсменів. Тому ми намагаємося докласти для розвитку цього виду спорту максимум зусиль. Восени відремонтували волейбольний зал в Сумській ДЮСШ, нещодавно відкрили новий волейбольний майданчик. Будемо і надалі підтримувати спортсменів», - наголосив очільник Сумщини.

З ним погодився голова обласної ради Володимир Токар: «Волейбол на Сумщині треба розвивати. І ми, депутатський корпус, будемо допомагати, аби наша область вийшла на певний рівень і спортсмени прославляли наш край. Спостерігаючи за останніми результатами наших волейболістів, ми бачимо, що можемо зайняти призові місця в суперлізі, завдячуючи тренерам і гравцям команди».

«Тут немає політики, тут є інтереси Сумщини, - додав народний депутат України Ігор Молоток. - Ми маємо надію створити центр олімпійської підготовки. Це поверне славу Сумщині як волейбольній області. У нас є гарні традиції, гарні гравці, які, на жаль, останні роки виступали за інші області і за інші країни. Хочеться щоб Сумщина стала кузнею кадрів волейболу для всієї держави».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 26 червня 2018, 20:48

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube