Депутати постійної комісії з питань бюджету погодили зміни до обласного бюджету

На черговому засіданні постійної комісії Сумської обласної з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва депутати заслухалидиректора Департаменту фінансів обласної державної адміністраціїОлену Батраченко щодо змін до доходної та видаткової частин обласного бюджету Сумської області на 2018 рік. Олена Геннадіївна повідомила, що вони пов’язані з передачею іншої субвенції з місцевих бюджетів до обласного бюджету на виготовлення ПКД на будівництво сільських амбулаторій. Головним розпорядником з виконання цих робіт визначено управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Вислухавши доповідача, депутати Олександр Стрельченко та Владислав Луговий наголосили на необхідності мати інформацію про наявність та потребу у будівництві амбулаторій в розрізі районів та ОТГ. А голова комісії Микола Березін зазначив, що на сьогодні досить незначні суми коштів суб’єктів господарювання залучаються для проведення поточних та капітальних ремонтів автомобільних доріг на умовах співфінансування.

У результаті детального обговорення питання порядку денного депутати постійної комісії з питань бюджету погодили обласній державній адміністрації внесення змін до доходної та видаткової частин обласного бюджету Сумської області на 2018 рік розпорядженнями голови обласної державної адміністрації у частині міжбюджетних трансфертів а саме:

за рахунок передачі іншої субвенції з місцевих бюджетів до обласного бюджету на 2018 рік на загальну суму 2 550 000 гривень, у тому числі з:

сільського бюджету с. Бездрик – 1 000 000 гривень;

селищного бюджету с. Степанівка – 300 000 гривень;

сільського бюджету с. Синівка – 100 000 гривень;

сільського бюджету с. Комиші – 1 000 000 гривень;

районного бюджету Сумського району – 150 000 гривень. 

Крім того, народні обранці доручили обласній державній адміністрації, управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації до 3 липня надати їм інформацію в розрізі районів, ОТГ щодо наявної кількості сільських амбулаторій та потреби у будівництві нових. А також вирішили включити до порядку денного наступного засідання постійної комісії з питань бюджету розгляд ще й питання щодо залучення коштів суб’єктів господарювання для проведення поточних та капітальних ремонтів автомобільних доріг на умовах спів фінансування. З цього приводу є намір заслухати начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Володимира Дудченка.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Тетяна Головко, начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату обласної ради Віра Павлова, консультант відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради Ольга Донцова.

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 09:32

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube