Сумщина є одним із передових регіонів, де сьогодні розвиваються зимові види спорту

На Сумщину з робочим візитом завітали представники Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді і спорту України, Федерації біатлону України, фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», щоб обговорити стан і перспективи розвитку зимових видів спорту на Сумщині.

Сумщина стала першою в Україні з розвитку зимових видів спорту і в складі збірної України найбільша кількість наших спортсменів.

Голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що нинішній склад ради – зі спортивним нахилом, дивлячись на те, скільки серед депутатів голів обласних федерацій, тренерів, прихильників спорту.

«Ми завжди з трепетом спостерігаємо за виступами наших земляків, вболіваємо за них, переживаємо. Переповнює почуття гордості, коли вони піднімаються на вищі п'єдестали пошани. Ми, як влада і органи місцевого самоврядування, намагаємося всіляко підтримувати тих, хто прославляє нашу область. Тому, коли постало питання вирішення проблеми житла біатлоністці Ганні Кривонос, депутати підтримали виділення 250 тисяч грн на придбання їй житла. Ще 250 тисяч грн виділила Федерація біатлону, за що їм велика подяка», - наголосив Володимир Токар.

Разом з головою Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком вони виконали приємну місію і передали ключі від нового житла мамі чемпіонки. Жінка подякувала за турботу депутатам, Федерації біатлону та тренерам.

«Маємо надію, що ті зміни, які наразі відбуваються у спортивному житті Сумщини, надихнуть спортсменів на ще більші звершення та досягнення і ми знайдемо підтримку з боку центральної влади. Оскільки саме Сумщина у зимових видах спорту, зокрема у біатлоні, має дуже високі показники. А спільними зусиллями ми робитимемо усе, щоб гімн нашої країни ще частіше звучав на міжнародних спортивних змаганнях», – зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Згадав він і те, що цього року обласна влада зробила сюрприз для спортсменів Сумщини, адже депутатський корпус підтримав ініціативу облдержадміністрації і проголосував за виділення додаткових коштів для виплати грошової допомоги на загальну суму 500 тисяч гривень спортсменам нашої області – учасникам XXIII Зимових олімпійських ігор у Республіці Корея.

«Окрім того, управлінням молоді і спорту облдержадміністрації підготовлено проект порядку надання матеріальної допомоги для вирішення житлово-побутових питань кращим спортсменам Сумської області», – поділився посадовець новими напрацюваннями.

Принагідно, Микола Клочко нагородив почесними грамотами голови облдержадміністрації спортсменок Тетяну Антипенко, Марину Анцибор і їх тренера Івана Терещенка, що представляють лижні перегони і захищали честь Сумщини на Зимових олімпійських іграх.

Перспективи розвитку зимових видів спорту на Сумщині наразі вивчають президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж, які у ході наради зазначали, що Сумщина є одним із передових регіонів, де сьогодні розвиваються зимові види спорту, де вкладаються кошти в їх розвиток і в спортсменів.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2018, 16:20

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube