У Сумах ветерани АТО показали справжню «силу нації»

У змаганнях з кросфіту, що пройшли у суботу в манежі СумДУ, взяли участь 19 спортсменів з різних областей України. Це колишні військовослужбовці, які під час бойових дій на Сході країни були тяжко поранені, але попри це знайшли у собі сили займатися спортом і досягти результатів.

Стоячи і гучними оплесками рідні та вболівальники зустрічали учасників щорічних змагань, серед яких троє наших земляків − Олександр Бабченко, Ігор Лугіна та Анатолій Горбенко.

«Сьогодні ми своїм прикладом хочемо показати усім українським воїнам, що попри рани, які ми отримуємо в зоні збройного конфлікту, попри життєві негаразди, не треба здаватися. Навпаки треба боротися заради своїх рідних, заради себе і своєї родини», − зазначив Ігор Лугіна.

Герої України змагалися із кросфіту – виду спорту, до якого входять елементи високоінтенсивного тренування, важкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену тощо.

Підтримував учасників змагань і перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. «Це змагання, що не лише вражають, а й мотивують. Перемагаючи себе, герої, у яких протези рук чи ніг, показали неймовірну силу, мужність і стійкість. Ці хлопці є прикладом для багатьох людей. Їхні долі змушують замислитися над тим, що варто цінувати в житті», - зазначив він.

Самі ж організатори змагань говорять, тут немає кращих, усі учасники вже є переможцями. Згадати хоча б історію вчителя фізкультури з Гадяча Володимира Доноса. П’ять днів поранений солдат-санітар пролежав у лісі серед мертвих однополчан. Без води, їжі та медичної допомоги. Дивом чоловік вижив. Згодом втратив ногу і потрапив у полон до ополченців.  Майже 20 днів над Володимиром знущалися, катували, але потім обміняли на «свого». Нині він продовжує працювати вчителем фізичної культури та військово-патріотичного виховання у рідному Гадячі. Подібні героїчні історії має чи не кожен учасник «Сили нації».

Учасники змагань прагнуть власним прикладом показати людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя, а здоровим людям продемонструвати, як сильно треба любити життя, щодня розвиватися і ставати сильнішими, адже саме у силі їхнього духу – сила усієї нації.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2018, 15:58

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube