Дмитро Кірюхін: «Спорт – це здоров’я нації, а значить – її успішне майбутнє»

На цьому вкотре наголошує депутат Сумської обласної ради, який вчергове виступив спонсором турніру з боротьби дзюдо, що пройшов днями у місті Ромни.

Поборотися за звання кращих приїхало близько півтори сотні юних спортсменів із різних міст України, які показали високий рівень майстерності та неабияку наполегливість. Гарно проявила себе й роменська команда, тренер якої є Олександр Богуш: в її арсеналі — 25 перших місць.

Усі переможці отримали медалі, кубки й грамоти. Нагородив їх майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон континентального кубку Європи 2017 року (Прага) з дзюдо Дмитро Бережний.

«Сьогодні важко знайти спонсорів для проведення спортивних змагань, тому я дуже вдячний Дмитру Євгенійовичу за те, що він завжди підтримує нас. Він один із тих людей, які відразу відгукуються, якщо мова йде про добру для дітей справу. Всі учасники змагань дуже задоволені, тому що для них спорт – це життя».

Варто зазначити, що обласний парламентар не лише постійно опікується розвитком спорту на Роменщині, підтримує проведення змагань серед дітей та молоді, а й заохочує таким чином юних спортсменів до здорового способу життя. Адже, як він сам говорить: спорт – це здоров’я нації, а значить – її успішне майбутнє.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 травня 2018, 10:52

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube