Обласний депутат провів прийом громадян на Великописарівщині

«Тільки коли безпосередньо спілкуєшся зі своїми виборцями, повною мірою розумієш проблеми, що їх турбують, які шляхи вирішення болючих питань є найефективнішими. Окрім того, під час поїздок до сіл та районів, є можливість вислухати слушні зауваження і поділитися з людьми власними думками та планами», - говорить депутат обласної ради Олександр Стрельченко.

Таке спілкування в окрузі робить роботу обласного депутата більш системною і ґрунтовною. Саме тому робочі поїздки стали для нього вже традицією. Цього разу Олександр Стрельченко провів прийом громадян з особистих питань у селі Пожня Великописарівського району.

Перша ж відвідувачка прийшла подякувати депутату за його активну роботу в окрузі і запросила на святкування 110-річчя місцевої школи, яке відзначатимуть 15 жовтня. Інша мешканка села просила клопотання обласного обранця щодо виділення путівки до спеціалізованого санаторію для її сина, який є інвалідом першої групи і прикований до ліжка.

Ще дві жінки також піднімали проблеми хворих людей. Соцпрацівник, яка доглядає за 90-річною бабусею, просила допомоги у виділенні ходунків для старенької. Та півроку лежала у гіпсі і тепер їй тяжко ходити, бо одна нога стала коротша за іншу. Інша просила матеріальної допомоги для ліків та заходів особистої гігієни, аби легше було доглядати за хворим батьком.

Також до Олександра Стрельченка звернулися керівники місцевої школи та клубу, які порушили проблеми своїх закладів. У першому є необхідність у заміні вікон та дверей, а в іншому – заміна стендів, ремонт в туалеті, заміна дверей у спортзалі, придбання оргтехніки тощо.

Обласний депутат після зустрічей наголосив, що кожне звернення не залишиться без уваги, і по кожному з них прийматимуться відповідні рішення.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube