Голова обласної ради Володимир Токар привітав із 25-річчям створення служби працівників СБУ

Напередодні 25-річного ювілею створення Служби безпеки України вітання приймали працівники обласного управління.

Керівники області та міста говорили теплі слова на адресу співробітників СБУ, дякували за їхній патріотизм та службу, направлену на охорону державного суверенітету.

Голова обласної ради Володимир Токар від імені депутатського корпусу зазначив, що за 25 років існування Служба безпеки нашої держави зайняла належне місце у системі правоохоронних органів України.

«На ваших плечах лежить щоденна відповідальність, аби не допустити диверсій в нашій прикордонній області. Ви заслужили авторитет, визнання і пошану бо є патріотами країни. Не вагаючись, ви стали на захист держави у складний час. Багато з вас побували в зоні проведення АТО. На жаль, є поранені і загиблий. Ми завжди пам’ятатимемо Героя України, нашого земляка Олександра Аніщенка, який прикрив собою свого товариша і загинув. Вічна йому пам’ять».

Володимир Токар акцентував увагу на повному взаєморозумінні, яке існує між депутатським корпусом і керівництвом обласного управління СБУ. Висловив готовність допомагати у питаннях, які знаходяться в межах компетенції обласної ради та пообіцяв підтримку у проханнях і побажаннях військових.

Окремі слова подяки і пошани Володимир Токар висловив ветеранам СБУ, які віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту України. Голова депутатського корпусу побажав особовому складу і ветеранам Управління Служби безпеки України в Сумській області міцного здоров'я, миру, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів.

Він подарував для музею Управління пам’ятні монети Національного банку, присвячені 25-річчю незалежності України.

Курсанти академії СБУ поклали квіти до могили полковника СБУ, загиблого в АТО Героя України Олександра Аніщенка.

Також читайте: