Актуально

Володимир Токар привітав співробітників УСБУ в Сумській області з професійним святом

Під час урочистостей голова Сумської обласної ради Володимир Токар наголосив на самовідданості та патріотизмі співробітників СБУ у захисті державної безпеки та суверенітету.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 березня 2019, 16:58

Детальніше...

Микола Березін: «У СНАУ студенти теоретичні знання втілюють на практиці ще в період навчання»

Минулого тижня члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва на базі Сумського національного аграрного університету провели виїзне засідання. Його ініціатором став голова комісії Микола Березін, який переконаний, що тільки спільними зусиллями влади, науки, вищої і професійно-технічної освіти, аграрного бізнесу можна підготувати висококваліфікованих працівників для сільського господарства з сучасними технологіями, насамперед представників робітничих професій.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 березня 2019, 15:20

Детальніше...

Державна прикордонна служба України запрошує громадян на військову службу за контрактом

У всі часи справа захисту та охорони державного кордону була почесною та відповідальною. Нині, враховуючи виклики сьогодення, професія захисників кордонів набула особливого значення. Охоронці кордону з честю та гідністю виконують завдання, забезпечуючи надійну охорону державних рубежів нашої Батьківщини.

Детальніше...

Володимир Токар в ефірі АТВ - про перереєстрацію комунальних підприємств, роботу сумських ліфтів та наступний опалювальний сезон

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар в ефірі телеканалу АТВ розповів, чому обласна рада перереєструвала комунальні підприємства за межами Сум і як на це відреагувала міська влада. Говорили про готовність чи скоріше неготовність до наступного опалювального сезону. Порушували тему роботи ліфтів у багатоповерхівках і загалом роботу ЖКГ.

Зокрема щодо перереєстрації комунальних закладів, то Володимир Токар розказав, що в медичних закладах, розташованих у Сумах, лікується від 50 до 70% жителів обласного центру, а в лікувально-фізкультурному диспансері – 100% сумчани. При цьому місто не платить кошти за лікування своїх громадян. Гроші, яких щороку витрачається близько 200 млн грн, могли б піти на розвиток закладів. Тож тепер, при зміні місця перереєстрації, кошти, за словами Володимира Токаря, йтимуть на поліпшення матеріально-технічної бази обласних комунальних підприємств.

Подібна ситуація і в галузі спорту та освіти.

Останнє оновлення на Середа, 20 березня 2019, 11:23

Детальніше...

Бюджетна комісія обласної ради – про бюджет і не тільки

Звичайно, на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, що відбулося 19 березня, порушували бюджетні питання, але насамперед акцентувалася увага на пошуку шляхів наповнення обласного бюджету, контролю за виконанням намічених планів і завдань, вивчення причин не сплати податків до місцевих бюджетів, особливо тих великих підприємств, які зареєстровані за межами області, а діяльність ведуть на території Сумщини.

Детальніше...

Сторінка 1 з 457

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube