Актуально

19 травня в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Детальніше...

Сьогодні – день пам’яті жертв депортації кримських татар

11 травня 44-го року було підписано Постанову Державного комітету оборони СРСР «О крымских татарах», з грифом «совершенно секретно». В преамбулі цього документу кримські татари звинувачувалися у зраді, зокрема у масовому дезертирстві з лав Червоної Армії, співробітництві із німецькою адміністрацією, участі в каральних акціях проти радянських громадян, а також у підготовці їх вивезення на примусові роботи до Німеччини.

Детальніше...

Звіт голови, зміни до програм, майнові та кадрові питання розглянули депутати на сесії Сумської обласної ради

17 травня відбулося пленарне засідання 27 сесії обласної ради сьомого скликання.

На початку його роботи голова обласної ради Володимир Токар вручив високі відзнаки Верховної Ради України. Обласні обранці привітали у своїх лавах нового колегу - було визнано повноваження Наталії Трофименко.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 травня 2019, 14:07

Детальніше...

Новий депутат поповнив ряди обласних парламентарів

Згідно з чинним законодавством Сумська обласна рада поповнилася новим депутатом. Про таке рішення Сумської обласної виборчої комісії оголосила на пленарному засіданні 27 сесії обласної ради її голова Світлана Положій.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 травня 2019, 14:00

Детальніше...

Відзнаки Верховної Ради України – нашим землякам

Перед початком роботи 27 сесії обласної ради її голова Володимир Токар вручив відзнаки Верховної Ради України.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, активну волонтерську діяльність і роботу щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції Почесною грамотою нагороджено директора комунального підприємства «Зелене будівництво» Сумської міської ради, голову громадської організації «Спілка ветеранів АТО Сумської області» Володимира Лаврика.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 травня 2019, 13:51

Детальніше...

Сторінка 1 з 470

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube