Актуально

Володимир Токар подякував депутатам за плідну, конструктивну і злагоджену роботу на сесії обласної ради

Розпочавши 19 жовтня пленарне засідання 23 сесії обласної ради з мажорної ноти – вручення нагород кращим сумчанам, депутати перейшли до розгляду депутатських запитів. А їх надійшло близько двох десятків і стосувалися важливих питань життєдіяльності регіону.

Детальніше...

За значні досягнення: на сесії обласної ради вручили нагороди плеяді відомих сумчан

Старт пленарного засідання 23-ї сесії Сумської обласної ради ознаменувався віншуванням цілого сузір’я містян. Відзнаки за високі здобутки у різних сферах життєдіяльності вручив керманич облради Володимир Токар, побажавши нагороджуваним подальших успіхів на обраному шляху.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 жовтня 2018, 11:47

Детальніше...

Затишно й енергоефективно: завдяки турботам Сергія Іщенка в Білопільській районній лікарні та Ворожбянській школі №1 встановлено нові вікна

За словами депутата Сумської обласної ради Сергія Іщенка, далеко не всі громади наразі можуть самотужки впоратися з проблемами, котрі накопичувалися десятиліттями. У них просто бракує фінансових можливостей, а вирішувати, як-то кажуть, потрібно тут і зараз.

Детальніше...

Володимир Токар: «Миколаївський цукрозавод повинен працювати!»

Від початку жовтня свою роботу розпочав єдиний в області Миколаївський цукрозавод, що на Білопільщині. Підприємство не функціонувало кілька років, але минулоріч, завдячуючи спільним зусиллям почесного консула Азербайджанської Республіки у місті Харків Афгана Салманова та голови Сумської обласної ради Володимира Токаря, виробництво вдалося відродити. Нині тут працює півтисячі робітників.

Цукрозавод активно нарощує темпи виробництва, а відтак – у людей є робочі місця, а податкові надходження до місцевого бюджету збільшуються.

Детальніше...

Депутати, готуючись до пленарного засідання, вивчають проекти рішень питань порядку денного чергової сесії

Насамперед у полі зору - зміни до основних фінансових документів. Так, на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва жваву дискусію викликали доповнення до проекту рішення «Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 20.12.17 «Про обласний бюджет». Йшлося наразі про додаткове фінансування галузі медицини. «Дірок – чимало, а коштів – обмаль!» - стверджують народні обранці. Тож доводиться перерозподіляти та відшукувати нові резерви на ремонти приміщень медзакладів, закупівлю медичного обладнання, ПММ тощо.

Останнє оновлення на Середа, 17 жовтня 2018, 14:16

Детальніше...

Сторінка 1 з 419

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus