Улянівка відзначила День селища

Добрим словом, щирою піснею та добірним гумором 2 серпня жителі Улянівки, що на Білопільщині, віддавали шану рідному селищу.

Святково прикрашений населений пункт полонив кожного, хто завітав до Улянівки, неймовірними патріотичними символами, поробками та смаколиками, зробленими жителями власноруч.

З вітальною промовою до громади звернулася селищний голова Людмила Каштенкова, в.о. районної ради Володимир Відуєв, депутат обласної ради Дмитро Нагорний. Вони висловили щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селищу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе селище.

Почесним гостем своєрідного родинного свята став голова Сумської обласної ради Володимир Токар. Він наголосив на тому, що Улянівці є ким пишатися. Тут народився Герой Радянського Союзу Іван Касьян, відомий журналіст, історик-дослідник Григорій Хвостенко і багато інших неординарних особистостей.

«У вашому селі є родини, де виховується по 5 і навіть 8 дітей, що сьогодні, в умовах демографічної кризи, дуже похвально! 26 воїнів, троє з яких - добровольці, захищали Україну в зоні АТО. І, на щастя, всі вони повернулися додому живими. Велика їм подяка за їх мужність. Але головне досягнення - це кожен житель Улянівки, яких сьогодні проживає тут майже 3 тисячі. Всі ви вносите свій вклад у розвиток і процвітання рідного селища. Величезна подяка старшому поколінню, яке шанує і зберігає традиції, передає молоді кращий свій досвід», - наголосив у вітальному слові Володимир Токар.

Він побажав кожному жителю селища миру, здоров'я, благополуччя і гарного настрою та вручив Почесну грамоту Сумської обласної ради генеральному директору ТОВ Агрофірма «Вікторія» Сергію Бондаренку.

Серед іншого очільник депутатського корпусу поспілкувався із жителями селища, спільно обговорили перспективи формування ОТГ, проблеми, які існують в Улянівці та можливі шляхи їх вирішення.

Цього дня дарували присутнім свої творчі надбання, позитивні емоції та гарний настрій аматори сцени. Окрасою свята стали виставки народних умільців та забавки для дітей.

Кожен був задіяний у проведенні свята, адже селище – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 13 серпня 2018, 15:34

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus