Володимир Токар: «Головна окраса села – його жителі»

Дружня громада Верхосулки, Миколаївської ОТГ, що на Білопільщині, зібралася 21 липня на святкування Дня села. Жителі приймали вітання від добрих та щирих друзів. Поздоровити мешканців із родинним святом приїхали керівники сусідніх сіл, голова Миколаївської ОТГ Іван Ігнатьєв та голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Керівник обласного депутатського корпусу дякував працьовитим людям, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток як рідного села, так і Білопільщини в цілому. Адже сьогодні село живе, працює, розвивається, підтримує прадавні звичаї й традиції.

«Ваше село - дуже красиве. Але головна його окраса - це ви - його жителі. Ваша щоденна праця, відданість і любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. І саме на такій землі міг народитися відомий український письменник Олександр Олесь. У вашому селі - три матері-героїні, за що їм низький уклін. Чотири учасники АТО захищали нашу країну від агресора. На щастя, всі вони повернулися живими. У вас гарний фольклорний ансамбль «Калинонька», який знають в області. У вас щирі і дружні люди».

Особливу повагу і вдячність Володимир Токар висловив людям старшого покоління, чия мудрість і життєвий досвід зараз допомагають молодим розвивати рідне село і підтримувати славні традиції. Він побажав, щоб Верхосулка процвітала, народжувалися та підростали діти, спокійно почувалися люди похилого віку і вручив відзнаки обласної ради.

Почесну грамоту Сумської обласної ради отримав в.о. старости c.Верхосулка Іван Хомиченко, а подяки обласної ради – жителі Верхосулки Микола Васильченко та Ольга Однов’юн.

Привітали верхосульців Іван Хомиченко та Іван Ігнатьєв. Вони також побажали селянам миру, здоров’я та добробуту.

Місцеві мешканці розпочали святкувати чи не з самого ранку. Вони розгорнули торгівлю, влаштували гучні гуляння – з концертом, подарунками та смаколиками. Були тут і конкурси вареників, і виставка місцевих митців, і солодкі подарунки для найменших жителів Верхосулки. Для них, до речі, була організована розважальна зона, де встановили надувну гірку, батути та інші атракціони.

Тривало святкування до пізнього вечора. Жителі говорять, що такі торжества необхідні, оскільки вони дають можливість не лише приємно відпочити, а й поспілкуватися, вирішити спільно певні питання, аби покращити життя свого населеного пункту.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 13 серпня 2018, 15:35

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus