В облраді відбулося засідання тимчасової контрольної комісії щодо ситуації в окремих містах обласного значення

18 липня відбулося засідання тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з питань вивчення суспільно-політичної та економічної ситуації, що склалася в окремих містах обласного значення – Конотопі, Глухові та Лебедині. Захід відбувся під головуванням Сергія Демехи та за участі Тетяни Головко, Тетяни Євдокимової, Миколи Ільченка, Владислава Лугового та Володимира Пилипейка.

Комісія створена відповідно до рішення Сумської обласної ради від 6 липня 2018 у зв’язку зі складною соціально-політичною та економічною ситуацією в окремих містах обласного значення, відсутністю належного реагування органів місцевого самоврядування на колективні протестні заходи населення та перешкоджання роботи комунальних підприємств, зниження показників виконання доходної частини обласного бюджету на території міст обласного значення, неможливістю передачі міжбюджетних трансфертів через незатвердження місцевих бюджетів та з метою захисту конституційних прав і інтересів жителів цих міст.

На початку роботи голова комісії Сергій Демеха побажав усім плідної дієвої роботи, наголосив на важливості результатів діяльності тимчасової комісії та можливих складнощах у її роботі.

На першому засіданні члени тимчасової контрольної комісії вирішили організаційні питання. Зокрема, обрання заступника голови та секретаря комісії, порядок організації роботи комісії та план вивчення питання стосовно ситуації, що склалася у цих містах.

Учасники засідання поділилися наявною у них останньою інформацією щодо стану справ у Глухові, Конотопі, та Лебедині, обговорили складну суспільно-політичну ситуацію, яка склалася на сьогодні у цих містах та її можливі причини.

Для розгляду проблемних питань по суті та задля можливості вивчення цього питання депутати вирішили звернутися з відповідними запитами задля отримання інформації від профільних структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації. Також було вирішено провести виїзні засідання у містах після опрацювання результатів виконання ними обласного бюджету за 2017 рік і стану виконання обласного бюджету на 2018 рік за доходами та видатками на території міст обласного значення Сумської області. Запропоновано залучити до роботи комісії представників правоохоронних та контролюючих органів із наданням їм опрацьованих матеріалів задля відповідного реагування у межах чинного законодавства.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus