Під час колегії Сумської РДА Володимир Токар нагородив керівництво та працівників військово-патріотичного табору «Нова Січ»

Сьогодні відбулося спільне засідання Аграрної палати та колегія Сумської РДА. На заході порушувалися питання врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форм власності на території Сумського району, стан пожежної та техногенної безпеки в навчальних закладах району.

Перед початком офіційних заходів було вручено звання «Почесний громадянин Сумського району» голові фермерського господарства «Зернова долина» Борису Ткаченку.

Далі присутніх ознайомили з роботою літнього військово-патріотичного табору «Нова Січ», у якому протягом двох змін пройшли оздоровлення 160 дітей віком від 8 до 15 років.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар подякував керівництву району та працівникам табору за організований на високому рівні відпочинок для дітей. «Ваш район вже другий рік поспіль займає перше місце серед РДА за показниками роботи. На високому рівні - турбота про людей похилого віку і дітей. І, найголовніше, прослухавши презентацію про військово-патріотичний табір «Нова січ», я бачу, що ви не збираєтеся зупинятися на досягнутому. У вас виникає все більше і більше цікавих ідей і планів, які ви втілюєте в життя. Хочу подякувати і керівництву району, і керівництво табору за те, що приділяєте велику увагу молодому поколінню, прививаєте патріотизм і любов до України», - зазначив керівник обласного депутатського корпусу.

Він побажав не знижувати планку і нагородив керівництво та працівників військово-патріотичного табору відзнаками Сумської обласної ради.

Український письменник, редактор газети «Панорама» Євген Положій репрезентував учасникам зібрання матеріали до книги «Герої АТО Сумського району». Обговорили присутні також питання виділення земельних ділянок захисникам України.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus