Ми – патріоти України! На Білопільщині пройшов районний спортивно-туристичний зліт

Цього року місцем проведення змагань обрано Куянівку – гарний і мальовничий куточок району. Такої кількості молоді, говорять місцеві жителі, тут давно не бачили. Саме у цьому селі було започатковано туристичний клуб «Олена» і його членами справедливо вважають себе не одне покоління куянівців.

Учасники клубу постійно ходять у туристичні походи історичними місцями Сумщини, неодноразово здійснювали спортивно-туристичні походи гірськими маршрутами України та близького зарубіжжя, побували в горах Криму, Кавказу, Карпат, Кара-Куму.

Захід тривав два дні. У ньому взяли участь 18 сільських рад, кожна з яких представила свою програму та запрошувала у стилізований курінь, аби ознайомити гостей зі своїми населеними пунктами та їх привабливістю.

Під час змагань учасники проходили командну смугу перешкод, ходили екстремальними маршрутами, грали у волейбол, настільний теніс, змагалися в армреслінгу та у гирьовому спорті. Не обійшлося і без кулінарного конкурсу та молодіжної дискотеки.

Почесним гостем свята став голова Сумської обласної ради Володимир Токар. Він подякував керівництву району за організацію заходу, який проводиться на Білопільщині більш як 10 років. «Туризм розвиває тіло, дух, закаляє у походах. Окрім того, кожен з вас не лише навчиться чомусь новому, а, головне, – з користю для себе відпочине. Тож бажаю вам якнайкраще проявити себе в конкурсах, продемонструвати вправність, отримати заслужені нагороди», - звернувся керівник обласного депутатського корпусу до учасників змагань.

Серед іншого Володимир Токар наголосив на важливості розвитку зеленого туризму в області, оскільки, за його словами, Сумщина – прекрасний регіон зі своїми унікальними пам’ятками культури, архітектури, та неймовірно гарною природою. Також очільник депутатського корпусу поспілкувався з громадою, спільно обговорили нагальні проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Також до учасників змагань з вітальними словами звернулися керівники району, депутати обласної ради, які привітали присутніх з відкриттям туристичного зльоту та побажали усім міцного здоров’я, успіхів, творчої енергії, щастя і віри у власні сили.

Голова Білопільської РДА Володимир Верещагін висловив особливу подяку організаторам та учасникам зльоту, подякував присутнім гостям за те, що прибули підтримати команди, головам територіальних громад за участь у зльоті та підготовку команд.

Стомленим, але щасливим відчував себе кожен учасник змагань. Переможці і призери районного зльоту були нагороджені грамотами та призами.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 16 липня 2018, 10:37

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus