Володимир Токар: «Ми створюватимемо нормальні умови для лікування воїнів АТО»

Сумщина є однією з областей, де більше 10 тисяч учасників АТО. Після проходження служби всі вони потребують лікування та реабілітації.

Саме тому керівництво та депутатський корпус Сумської обласної ради неабияку увагу приділяють обласному клінічному госпіталю ветеранів. 

У рамках робочої поїздки керівник депутатського корпусу Володимир Токар оглянув неврологічне та терапевтичне відділення, ознайомився з проблемними питаннями для їх подальшого вирішення.

Він розповів: «За останні два з половиною роки з обласного бюджету для потреб госпіталю виділено більше 5 млн грн. Хочу зазначити, що ми й надалі будемо допомагати цьому закладу, аби тут були створені нормальні умови для лікування наших воїнів АТО, ветеранів війни, яких залишилося дуже мало».

У госпіталі наразі відремонтовані палати, ординаторські, коридори, закуплене необхідне обладнання, надається якісне харчування та медикаментозне забезпечення. У новеньких палатах уже лікуються та реабілітуються пацієнти. Вони говорять, що умови у закладі нині на високому рівні.

«Ми усвідомлюємо усю відповідальність щодо забезпечення допомоги, підтримки та необхідної турботи усім нашим бійцям. Впевнений, що спільними зусиллями депутатського корпусу,  влади, громадських організацій, волонтерів та самих учасників АТО нам все вдасться», - резюмував Володимир Токар.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 10 липня 2018, 17:14

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus