У ході засідання сесії обласні обранці озвучили 26 депутатських запитів

Стосувалися вони абсолютно різних аспектів життєдіяльності Сумщини.

Едуард Пінчук просив правоохоронні органи області сприяти якнайшвидшому веденню слідства з приводу пошкодження даху опорної школи Миколаївської ОТГ Білопільського району, де вітром зірвало новозбудований дах. А доки триває слідство – руйнується стеля та стіни закладу.

Віра Лаврик зазначає у своєму депутатському запиті, що у Хоружівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області сталася аварійна ситуація у зв’язку з виходом з ладу електронасосів, що здійснюють відкачування каналізаційних стоків. «На сьогоднішній день у центрі реабілітації проживає 48 дітей. Функціонування закладу неможливе без забезпечення стабільної роботи каналізаційної системи та може спричинити екологічну небезпеку», - вважає Віра Лаврик. Тож просить виділити з обласного бюджету 90 тисяч грн. на закупівлю електронасосів.

Юрій Меєрович просить допомогти родині відновити після пожежі будинок. Тетяна Головко звертається з приводу матеріальної допомоги онкохворим дітям, а Анатолій Тронь – щодо оперативного лікування 19-річного жителя Сумщини.

Андрій Кисіль обурений жахливими умовами, в яких працюють медики та лікуються пацієнти Сумської міської 4-ї лікарні.

Декілька депутатських запитів стосувалися ремонту обласних автодоріг та пасажироперевезення жителів сіл. Порушували обранці питання забезпечення жителів області інсуліном, відключення підприємств Шостки та району від електропостачання, дій міських голів Конотопа та Глухова, проведення Інтернету до сіл Сумщини, розслідування щодо загибелі бджіл на Сумщині тощо.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus