Володимир Токар привітав коопераційну спільноту Сумщини з професійним святом

Традиційно, першої суботи липня коопераційна спільнота світу відзначає своє професійне свято. Кооперативи діють більш як у 100 країнах і охоплюють чи не всі господарчі галузі. В Україні саме вони забезпечують сільських жителів продуктами, товарами першої необхідності і послугами, сприяють виробництву і реалізації продукції.

Напередодні винуватців свята вітали керівники області та міста. Голова правління Сумської обласної спілки споживчих товариств Магомед Галаєв подякував працівникам спілки за їх працю та за те, що саме завдячуючи зусиллям колективу, кооператори Сумщини входять до п’ятірки кращих серед коопераційних структур України. Магомед Джамалович вручив профільні відзнаки та грошові премії.

Приймали винуватці свята вітання та відзнаки і від голови Сумської обласної ради Володимира Токаря. «Я прийшов сьогодні до вас із відкритою душею. Як виробничник я розумію, що завдання влади – допомагати тим людям, які працюють, наповнюють бюджет, створюють робочі місця. Враховуючи те, що у вас працює більше 1300 людей, існує понад 100 об’єктів кооперації і 340 торгових точок, від себе особисто і від усього депутатського корпусу висловлюю вам щиру вдячність за вашу роботу. Велика подяка ветеранам, які передають свій досвід і вашому керівникові за підтримку такого потужного колективу».

Володимир Токар відзначив, що тільки кооператори, іноді в збитковість системі, обслуговують 75 населених пунктів, які розташовані в 50-70 км від райцентрів, і в яких проживає не більше 200 осіб. Крім того, для забезпечення жителів віддалених і малочисельних населених пунктів товарами першої необхідності кооперативними організаціями здійснюється виїзна торгівля.

Голова обласної ради побажав усім мирного неба, здоров’я, удачі і всіляких гараздів. «Нехай робота приносить як матеріальне, так і моральне задоволення».

За сумлінну працю в системі споживчої кооперації Сумщини подяками Сумської обласної ради нагороджені головний бухгалтер Сумської районної спілки споживчих товариств Алла Бессараб, головний інженер підприємства Буринської районної спілки споживчих товариств «Хлібокомбінат» Сергій Дехніч, директор підприємства облспоживспілки Білопільський ринок Василь Захарченко, виконуюча обов’язки директора, головний бухгалтер підприємства «Андріяшівський хлібзавод» Роменської райспоживспілки Катерина Курочка, старший охоронник товариства з обмеженою відповідальністю «Центральний ринок м. Суми» Володимир Сілкін, голова правління Штепівського сільського споживчого товариства Світлана Тонкошкур.

До привітань долучився і заступник голови Сумської ОДА Вадим Акпєров. «Насправді важко переоцінити той внесок, який ви вкладаєте в різні галузі – економіку, соціальну сферу, бюджет. Велика за це подяка керівнику обласної спілки споживчих товариств – Магомеду Галаєву. Втім, найбільшим скарбом завжди є саме працівники. Тому хочу подякувати кожному з робітників, побажати миру, віри в безхмарне майбутнє кооперації і України», - наголосив Вадим Вагіфович.

Він також вручив грамоти й подяки, а далі для присутніх відбувся прекрасний концерт, який підготували артисти з Лебединщини.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 05 липня 2018, 15:29

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus