В обласній раді відбувся депутатський день

Сьогодні, 4 липня, із самого ранку відбулися засідання шести постійних депутатських комісій, на кожній з яких розглядали не менше ніж по 10 питань порядку денного. Далі відбулися загальні збори.

Обласні обранці розглянули 43 питання, що будуть винесені на пленарне засідання сесії. Найголовніші з них, які викликали спори та дебати, стосувалися внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2018 рік та рішення Сумської обласної ради від 20.12.2017 «Про обласний бюджет Сумської області на 2018 рік». Втім, депутати погодили всі  моменти, знайшли компроміс і дійшли згоди.

Також обранці внесли зміни ще до низки інших програм, а саме: Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2016-2018 роках», програми фізичної культури і спорту в Сумській області на 2017-2020 роки, Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2018 рік тощо.

Підтримали депутати ухвалення й новий порядок призначення і звільнення керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області. Започаткували Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Розглянули майнові та кадрові питання, клопотання про присудження Премії Верховної Ради України та нагородження відзнаками Верховної Ради України.

Також сьогодні відбулися засідання фракцій та буде проведена президія, на якій остаточно будуть погоджені всі питання, що виноситимуться на сесію.

Нагадаємо, двадцята сесія Сумської обласної ради сьомого скликання розпочнеться 6 липня о 10 годині в приміщенні адміністративної будівлі обласної ради.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus