Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань

Сьогодні, 3 липня, голова Сумської обласної ради Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань. Захід відбувся відповідно із робочим графіком керівника депутатського корпусу і звернулися до очільника обласного парламенту понад 10 жителів Сумщини.

Питання, з якими зверталися заявники, стосувалися ситуації, що склалася в трудовому колективі одного з комунальних підприємств обласної ради, матеріальної допомоги на лікування, релігійних питань та приватизації кімнат у гуртожитку, співвласником якого є Сумська обласна рада.

За матеріальною допомогою до голови обласної ради звернулася мешканка Сумського району, донька якої потрапила в ДТП і потребує довготривалої і дороговартісної реабілітації. Ще один чоловік – мешканець Сум – просив допомоги на лікування синові.

Група людей із обласного центру порушувала питання діяльності релігійних громад. А мешканці гуртожитку просили юридичного супроводу у питанні приватизації кімнат.

З усіх порушених питань були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату та управління майном обласної ради. Решті заявникам надані роз’яснення.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 03 липня 2018, 14:29

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus