Підтримка закладів комунальної власності - у пріоритеті керівництва обласної ради

Керівництво Сумської обласної ради завжди тримає на контролі стан комунальних підприємств, що надають освітні, оздоровчі та інші послуги жителям регіону. Тож днями до КЗ СОР «Сумський медичний коледж» з приємною місією завітала заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко.

Посадовець поспілкувалася з майбутніми медичними працівниками та подарувала манекен-тренажер «Resusсi Anne», що дає унікальну можливість проведення якісного навчання серцево-легеневої реанімації та надання першої медичної допомоги.

«Логічно було б сказати, що внесок у майбутнє держави — це сумлінне навчання, - говорить Тетяна Головко. – Тож я бажаю всім студентам добре навчатися, не зупинятися на досягнутому, завжди прагнути більшого і розвиватися. Впевнена, що серед вас є майбутні «світила» медицини не лише Сумської області, а й усієї країни. А завдяки цьому тренажеру ви станете ще кращими фахівцями, майстрами своєї справи, працюватимете на благо жителів регіону.».

Окрім цього Тетяна Головко поцікавилася роботою модернізованих кабінетів медучилища, – оновленої бібліотеки, комп’ютерного класу, спортивного залу та майданчика, які, до речі, перебувають на стадії завершення будівництва.

Наприкінці зустрічі заступник голови обласної ради зауважила, що й надалі докладатиме всіх зусиль для всебічного розвитку закладів комунальної власності.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus