Володимир Токар: Бізнес і влада повинні працювати спільно – тоді буде результат

«Соціальна відповідальність бізнесу передбачає не тільки дотримання виробничих стандартів та оплати належного рівня заробітних плат. Вона створює і добровільні зобов’язання перед суспільством». Так вважає голова наглядової ради благодійного фонду «Технологія» Володимир Заєць і від своїх поглядів не відходить.

Всюди, де працює бізнес-група компаній «Технологія», обов’язково впроваджуються соціальні проекти. Один із них – утеплення дитячого садочка «Чебурашка» у селі Велика Чернеччина Сумського району, який було реалізовано спільно з місцевою агрофірмою ТОВ «Велес А».

Директор дошкільного закладу Людмила Заскока каже, що утеплення садочка було болючим питанням як для адміністрації села, так і для батьків та колективу ДНЗ. «Завдячуючи БФ «Технологія» та ТОВ «Велес А» наш садочок став не тільки красивим, а ще й комфортним і затишним. Тому висловлюємо щиру подяку за турботу нашим меценатам».

Володимир Заєць у свою чергу наголосив, що раніше були колгоспи, які відповідали за соціальну сферу на селі. Зараз це у минулому, але є приватні господарства, які мають розуміти, що їхній обов’язок – допомагати громаді, а допомагати дітям – це святе. Також Володимир Володимирович подякував голові обласної ради Володимиру Токарю за підтримку та взаємодію.

«Сьогодні перед нами – охайна, утеплена і красива будівля. І всі ми розуміємо, що для дітей зроблена важлива і необхідна справа. Я дуже давно знаю Володимира Зайця і впевнений, що це не остання допомога з його боку. На моє переконання, бізнес і влада повинні працювати спільно – тоді буде результат. Тому ми намагаємося робити в тандемі і вирішувати проблеми, які турбують населення. Знаючи, що у садочку зараз стоїть питання встановлення нової котельні, вартість якої 900 тисяч грн, будемо намагатися спільно з Сумською районною адміністрацією його вирішити», - наголосив очільник обласного парламенту.

Володимир Токар передав садочку кошти на іграшки та вручив подяку обласної ради за благодійну діяльність у розвитку громади села Велика Чернеччина Сумського району генеральному директору ТОВ Агрофірма «Велес А» Андрію Жаренку.

Привітав присутніх і голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко. Він також вручив грамоту Андрію Жаренку та директору дитсадка Людмилі Заскоці.

Наразі в садочку виховується біля ста дітей. На утеплення закладу пішло майже 1 млн грн. «Ми не очікували такого ремонту, - кажуть вихователі і батьки дітей. – Наш садочок став справжньою окрасою села. Але головне, що дітям буде тепло взимку і комфортно».

Останнє оновлення на Вівторок, 26 червня 2018, 16:06

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus