Статус служителя держави має бути почесним і солідним

На цьому під час форуму для держслужбовців Сумщини наголосив перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль.

Він зауважив, що громадський авторитет служителів держави базується на визнанні фаховості і прозорості: «Державні службовці – це фахівці, на яких покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої країни та втілення у життя найголовніших функцій держави».

Говорили на тематичному форумі про професіоналізацію державних службовців, підготовку та підвищення кваліфікації управлінських кадрів з огляду на Євроінтеграцію.

Захід відбувся за участі голови Сумської ОДА Миколи Клочка, керівника апарату ОДА Дмитра Живицького, ректора Сумського державного університету Анатолія Васильєва, завідувача кафедри економічної політики та врядування Національної академії державного управління при Президентові України Наталії Олійник, представників профспілок, освіти та науки.

За словами Миколи Клочка, державний службовець – це обличчя країни, а довіра до влади починається саме з довіри до державного службовця: «Сьогодні в країні підвищується престижність державної служби. Ми маємо не лише виконувати свої посадові обов’язки, а й завжди бути готовими допомогти людям у будь-якій ситуації. І робити це за покликом душі, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити народу України».

З нагоди професійного свята кращим держслужбовцям органів виконавчої влади області Микола Клочко вручив відзнаки.

Почесною грамотою обласної ради Анатолій Річкаль відзначив директора Державного закладу післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств та організацій» Світлану Варуху.

Після привітань та нагороджень учасники зібрання перейшли до обговорення основних питань форуму, серед яких впровадження нинішньої реформи держслужби, що передбачає повне перезавантаження систем управління державою і зміну умов праці держслужбовців.

У ході розмови перший заступник голови облради порушив питання реалій сьогодення, а саме - захисту прав державних службовців під час зміни влади. На його думку, політична неупередженість керівництва – основний чинник, що може врегулювати ситуацію з плинністю кадрів у органах влади.

Після обговорення було прийнято рішення внести пропозицію про розширення переліку правового захисту держслужбовців до резолюції форуму.

Продовжилися урочистості з нагоди професійного свята – Дня державної служби - в обласній філармонії. Саме тут перші особи області та запрошені гості вітали трудові колективи та відзначали кращих служителів держави грамотами та подяками різних рівнів та структур.

Присутній на урочистостях перший заступник голови обласних парламентарів вручив Почесні грамоти Сумської обласної ради начальнику управління охорони здоров’я ОДА Сергію Бутенку, директору Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Олені Батраченко, директору Департаменту цивільного захисту населення ОДА Олександру Милашу.

«Надзвичайно не просто завжди бути в формі, бути зразком, мати терпіння і забезпечувати лад у своїй роботі та суспільстві. Хочу низько вклонитися за ваше терпіння, мудрість, професіоналізм. Бажаю вам добра, миру, злагоди, професійного росту, матеріальних благ і всього найкращого», - звернувся до державних службовців регіону Анатолій Річкаль.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 червня 2018, 11:07

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus