На Сумщині резервісти поновлювали бойові навички

У Сумському районі в селі Стецьківка відбулися навчання для військовозобов’язаних – тих, хто належить до резерву Збройних сил України.

Вишкіл тривав п’ять діб. Традиційно понад сто резервістів пройшли підготовку в декілька етапів. Військовики мали змогу відпрацьовувати навички зі стрільби, надання медичної допомоги, тактичної підготовки, дії підрозділу в обороні та наступі.

Після завершення навчання на урочистому шикуванні перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль зазначив: «Українська державність зіткнулася з суворими викликами сучасності, до яких ми повинні бути готовими. Проте, маю надію, що поновлені вами знання знадобляться лише для мирних справ. Я дякую всім, хто готовий відстоювати нашу незалежність, мир та спокій».

За вагомий особистий внесок у підготовку та проведення зборів з особовим складом оперативного резерву Анатолій Річкаль відзначив Подяками обласної ради начальника відділення забезпечення Недригайлівського районного комісаріату майора Ігора Кукелка, старшого офіцера групи морально-психічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сумського обласного військового комісаріату майора Олексія Федіну та водія відділення забезпечення Сумського районного військового комісаріату старшого солдата Романа Лихобаба.

Під час проведення чергових інструкторсько-методичних занять перший заступник голови обласної ради також поновив навички володіння зброєю.

На думку всіх присутніх представників обласної влади, такі збори є необхідним елементом підтримки боєздатності місцевих підрозділів. Вони сприяють бойовому злагодженню особового складу, підвищенню бойового духу і підвищенню військових навичок керівників.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus