У Сумах відкрили багатофункціональний майданчик для змагань із пляжного волейболу

Минулої неділі, 17 червня, у парку Кожедуба в Сумах відкрили багатофункціональний майданчик, який би міг приймати змагання з пляжного волейболу не тільки місцевого та обласного, а й міжнародного рівнів. За допомогою народних депутатів було виділено з державного бюджету 650 тисяч гривень на його будівництво, а решта коштів – 800 тисяч гривень – надійшла з міського бюджету.

«Сьогодні ми відкриваємо сучасний майданчик для пляжного волейболу, який відповідає найвищим спортивним вимогам, - сказав під час урочистостей голова обласної ради Володимир Токар. – Це один з найкращих майданчиків такого формату в Україні. Сподіваюся, що він стане поштовхом для популяризації пляжного волейболу в Сумській області, місцем вдосконалення майстерності наших атлетів, адже нам вже є ким пишатися».

Очільник обласного парламенту зазначив, що на цьому зупинятися обласна влада не планує. У найближчий час стоїть мета відкрити відмінно облаштований баскетбольний майданчик та тенісний корт.

Голова ОДА Микола Клочко побажав присутнім спортсменам, тренерам та вболівальникам, щоб відкриття майданчику було лише першим кроком для розвитку волейболу на Сумщині. Керівник області подякував голові обласної ради Володимиру Токарю, народному депутату України Ігорю Молотку, міській владі за те, що спільними зусиллями всі разом зробили конкретні кроки для розвитку спорту на Сумщині, зокрема, пляжного волейболу. І звісно ж побажав перемог спортсменам.

«Це мрія, яка здійснилася. Як президент федерації  волейболу Сумщини я радий від того, що тут системно розвивається волейбольний рух. Ми бачимо, що обласна команда отримала перемогу і стала першою у вищій лізі, зараз виборюватиме перемогу в суперлізі», - зазначив Ігор Молоток.

Він наголосив, що саме на Сумщині, на базі СумДУ, буде створений центр олімпійської підготовки з волейболу. «Від вас – досягнення, від нас – допомога», - звернувся до спортсменів нардеп.

Почесним гостям було надано право зробити першу подачу.

Ідея створити волейбольний майданчик у парку Кожедуба зародилася у 2017 році після проведення чемпіонату України з волейболу, де вдало виступили наші спортсмени.

Багаторазовими чемпіонами, призерами, володарями Кубку України та міжнародних змагань, які починали свій шлях в Сумській області, були Олексій Кулінич, Олександр Дьяченко, Валерій Самодай (молодший), Марина Самодай, Єлизавета Суліма, Дар’я Удовенко та Аліна Демідова. Валерій Самодай молодший є першим в Україні чемпіоном світу U-19, U-21 та чемпіоном Європи U-18 та U-23.

Величезна заслуга в розвитку пляжного волейболу в місті Суми належить Валерію Самодаю старшому.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2018, 12:37

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus