Сумська центральна районна клінічна лікарня святкує 55-річний ювілей

Із 55-ю річницею створення закладу та з нагоди Дня медика від імені депутатського корпусу медперсонал Сумської центральної районної клінічної лікарні привітав голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

«Часи змінювалися, але професійна команда медиків, присвячуючи своє життя улюбленій справі, турботі про життя і здоров’я пацієнтів, створила колектив, яким неможливо не пишатися. Приємно відзначити, що з року в рік поліпшується матеріальна база ЦРКЛ, з’являється новітнє медичне обладнання, спеціалізовані кабінети, удосконалюються знання медиків. І все це завдяки, в першу чергу, попереднім керівникам лікарні, і нинішньому головному лікарю, депутату обласної ради кількох скликань Володимиру Поцелуєву».

У минулому році у рамках співфінансування були виділені кошти з обласного бюджету на добудову поліклініки, яку вже відкрили та облаштували нові  лікарські кабінети: ЛФК, офтальмолога, кардіолога і невропатолога, кабінет грязелікування.

Очільник обласного парламенту подякував ветеранам, тим, хто рятував життя військових і мирного населення в зоні АТО, нагородив Почесною грамотою Сумської обласної ради заступника головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Тетяну Попову, лікаря-невропатолога поліклініки Лілію Гордієнко-Колотвіну та завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Терешківка Ярослава Тарнаруцького. Подяку отримала лікар-кардіолог кардіологічного відділення Оксана Чеснокова.

«Це результат спільної роботи і роботи на результат. Я впевнений, що депутатський корпус і надалі допомагатиме вашій лікарні, а в її особі - усім жителям району», - зазначив Володимир Токар.

Він адресував медикам слова подяки за нелегку працю, вірність клятві Гіппократа і за врятовані життя. Побажав їм здоров’я, миру і благополуччя!

Звучали слова вітання для колективу закладу і від голови ОДА Миколи Клочка.  «Дуже символічно, що саме до Дня медичного працівника відремонтували приміщення у Сумській центральній районній лікарні. Хочеться допомагати тим колективам і керівникам, які роблять усе для наближення медичних послуг до людей, – говорив у вітальному слові очільник області. – Ми бачимо, що Сумський район динамічно розвивається, створюються об’єднані громади, спільними зусиллями районної та обласної влади багато робиться для розвитку територій. Цього року на Сумщині буде відкрито 13 сільських амбулаторій, в тому числі й у Сумському районі. Наше завдання в рамках медичної реформи зробити медичні послуги доступними для кожної людини».

20 амбулаторій сімейної медицини, 36 фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів – ці лікувальні заклади об’єднує Сумський районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Вторинну медичну допомогу надає Сумська ЦРКЛ з поліклінікою і стаціонарними відділеннями на 215 ліжок.

Останні 5 років можна назвати проривними для медичної галузі району. Розширюється спектр медичних послуг, відкрито хірургічне, карідіологічне відділення, відділення анастезіології та інтенсивної терапії, травматологічний пункт, рентгенкабінет, що працює цілодобово, та кабінети реабілітації. У ЦРКЛ впроваджуються нові методи: грязелікування, парафін, озокерит, сучасна лазеротерапія. Але головне, зазначали поважні гості, що у центральній лікарні працює професійний колектив медиків, відданий своїй справі.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus