Своє професійне свято відзначають медики Сумщини

Напередодні свого професійного свята приймали вітання медики Сумщини, яких в регіоні майже 26 тисяч. Урочисті заходи відбулися в обласному театрі драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна.

Вітаючи медичну спільноту зі святом голова обласного депутатського корпусу Володимир Токар висловив щиру вдячність усім, хто стоїть на сторожі життя і здоров’я кожного мешканця нашого краю.

«Не побоюся стверджувати, що саме професія медика – найнеобхідніша, найпотрібніша і найгуманніша. Тому що саме ви даєте життя, коли народжується дитина. Та й не існує громадян, які б не зверталися до вас за допомогою. Саме ви повертаєте людей до життя, виліковуєте від недуг. За це вам велика подяка», - сказав у своєму вітальному слові Володимир Токар.

Він наголосив, що цьогоріч з обласного бюджету на охорону здоров'я заплановано виділити 943 млн. грн. Це на 200 тисяч грн більше ніж у минулому році і найбільша стаття видатків обласного бюджету. За рахунок коштів обласної казни утримується більше 30 установ охорони здоров’я, серед яких і обласна клінічна лікарня, обласна дитяча лікарня.

Володимир Токар подякував ветеранам галузі, медикам, які надавали і продовжують надавати допомогу в зоні проведення АТО. Усім присутнім у залі побажав  міцного здоров’я, миру, добра, удачі їхнім родинам і нагородив кращих працівників галузі.

Привітав медиків і голова ОДА Микола Клочко. «Вітаю від щирого серця медичних працівників з їх професійним святом. На їх плечах лежить дуже відповідальна місія – збереження здоров’я наших громадян. Кожен з медиків працює самовіддано і ми намагаємось створити для них належні умови – закуповуємо дороговартісне обладнання, ремонтуємо лікарні. У цьому році разом із ОТГ плануємо відкрити 13 нових ФАПів. Головне, щоб лікарі відчували нашу підтримку», – зазначив у вітальному слові Микола Клочко.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко долучився до вітань, подякував  керівникам області, міст, районів, депутатам за фінансову допомогу для розвитку галузі охорони здоров’я і розповів про досягнення сфери медицини за останній рік.

«Не так давно була прийнята обласним депутатським корпусом програма розвитку закладів охорони здоров’я третинного рівня, частину якої вже вдалося реалізувати. Окремі відділення обласної лікарні переведено у новозбудовані корпуси, вперше за 40 років ми перевели хворих з психічними розладами з неприйнятних приміщень у нормальний відремонтований корпус. Відповідно до програми був відкритий у Глухові міжрайонний центр медико-соціальної експертизи, нову будівлю отримав обласний центр медичної статистики і умови роботи його покращилися», - зазначив головний медик Сумщини.

Також поділився він і планами на майбутнє. Серед головних – придбати лінійний прискорювач, встановити ангіограф, побудувати хірургічний корпус обласної лікарні, закупити 27 медичних автомобілів. Сергій Бутенко подякував колегам за ентузіазм, професіоналізм і відзначив, що сумська медична родина – міцна, єдина і працює на результат.

Під час виступів посадовців та після урочистої частини артисти театру подарували для людей у білих халатах прекрасні номери.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus