Володимир Токар: «Я пишаюся результатами досягнень спортсменів Сумщини»

«Як колишній спортсмен я пишаюся результатами досягнень спортсменів Сумщини. Ви прославляєте не тільки нашу область, а й Україну. За це вам велика вдячність. До речі, обласна рада також намагається не відставати. Так, на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів наша команда здобула ІІ місце. Серед наших обласних обранців є голови федерацій, голова громадської ради з питань фізкультури і спорту при управлінні молоді та спорту, відомі тренери та спортсмени. І це добре, бо ви маєте лобістів спорту в обласній раді, і у вас є підтримка від влади. Ми і надалі будемо допомагати у всьому, що від нас залежатиме».

На цьому наголосив голова Сумської обласної ради під час проведення зустрічі з чемпіонами та призерами чемпіонатів світу та Європи з панкратіону, спортивної аеробіки, пауерліфтингу 2018 року, Всесвітньої гімназіади 2018 року зі спортивної аеробіки, стрільби з лука та тренерами спортсменів.

За високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту Володимир Токар нагородив грамотами обласної ради дворазового чемпіона Європи з панкратіону Руслана Мойсеєнка, бронзову призерку чемпіонату світу зі спортивної аеробіки 2018 року Катерину Великодну, якій вручив і посвідчення майстра спорту України міжнародного класу зі спортивної аеробіки. Також грамоту обласної ради отримала срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів зі спортивної аеробіки 2018 року Анастасія Курашвілі і срібна призерка чемпіонату світу з класичного жиму лежачі Анна Рикун.

Голова Сумської ОДА Микола Клочко зазначив, що наша область має унікальні спортивні традиції, славиться олімпійськими зірками. «Ми всі зацікавлені, щоб спорт на Сумщині розвивався, множилися здобутки та досягнення. Ви ж ніколи не бійтеся підвищувати планку своїх можливостей, бо людина отримує все те, що наважується побажати», – звернувся очільник області до чемпіонів.

Депутат обласної ради, голова громадської ради з питань фізкультури і спорту при управлінні молоді та спорту Олександр Стрельченко розповів, що сьогодні депутатський корпус активно включається в програму розвитку фізкультури і спорту, виділяються кошти на будівництво спортивних майданчиків, залів. «Якщо порівнювати бюджет на розвиток спорту з минулим роком, він виріс у півтора рази. Завдяки цьому у нас виплачується стипендія спортсменам, збільшилася сума коштів для виїздів на змагання, тренувальні збори. Також ми вперше в історії сумського спорту затвердили програму компенсації для придбання спортсменам житла. І сподіваємося, що це буде ще більше мотивувати наших спортсменів», - наголосив депутат.

Окрім спортсменів та тренерів нагороду цього дня отримав і обласний обранець, голова депутатської комісії з питань бюджету Микола Березін. Йому вручили грамоту Комітету фізвиховання та спорту Міністерства освіти та науки України за розвиток учнівського спорту.

Після урочистостей – спілкування і фото на пам’ять.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 17:26

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus