Донорство – річ проста, яку може зробити кожен

14 червня в Україні відзначається свято людей, які щороку рятують десятки тисяч життів наших співгромадян. На Сумщині День донора відзначається по-особливому, адже наш регіон є столицею донорського руху не лише в Україні, а й у всьому світі.

Сьогодні представники влади Сумщини та громадськість долучились до масштабної акції зі здачі крові, що пройшла у обласному центрі служби крові. Долучилися до акції і заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко та обласний парламентар Сергій Демеха.

Для Тетяни Іванівни звична справа віддавати свою кров іншим, тож вона закликає всіх жителів Сумщини не боятися бути донорами і приєднуватися до порятунку людських життів. Сама посадовець, уже багато років активно пропагує безоплатну здачу крові в нашому регіоні та є постійним донором.

«Жодних сумнівів ніколи не було: ділюся частинкою себе вже не вперше. Знаю наскільки це важливо, адже Сумський центр служби крові забезпечує життєво-необхідною рідиною усіх, хто цього потребує, а в першу чергу – дітей. Тому сподіваюсь, що й краплинка моєї крові врятує чиєсь життя, подарує ще один день народження і ще одну хвилину сміху. Адже недарма говорять, що донор крові – це донор життя», - говорить заступник голови обласної ради.

За словами директора СОЦСК Наталії Трофименко, завдяки ефективній співпраці влади та бізнесу у Сумському обласному центрі крові напрацьовано єдину в Україні європейську модель донорства. Працівники СОЦСК постійно організовують велику кількість донорських благодійних акцій, а також суспільно цікавих подій. От і цього року до Всесвітнього дня донора у обласному центрі крові пройшла низка заходів.

Усім, хто сьогодні пройшов донацію, роздавали листівки-побажання від маленьких пацієнтів гематологічного відділення СОДКЛ та ГО «Батьки онкохворих дітей».

Також протягом дня у центрі була представлена виставка малюнків та робіт малих художників на тему донорства крові, що будуть виставлені на аукціоні. Кошти з аукціону підуть на лікування дітей, які перебувають у гематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні.

 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus