Гірки, гойдалки і спортивні тренажери: жителі Погожої Криниці з новим дитячим майданчиком

Майже півтисячі мешканців села Погожа Криниця, що на Роменщині, радіють сучасному дитячому майданчику. Його допоміг облаштувати депутат Сумської обласної ради Дмиро Кірюхін.

Обласний парламентар відгукнувся на прохання сільського голови Василя Сердюка облаштувати шкільне подвір’я навчального закладу для початкових класів.

«Діти — квіти життя. Мені завжди приємно дарувати нашому підростаючому поколінню посмішку та щасливе дитинство», — зазначає депутат. Тому обіцяє й надалі оновлювати інфраструктуру села.

Користуватися майданчиком, говорить очільник Погожої Криниці, можуть усі жителі округи, за що вони безмежно вдячні депутату.

«На територію школи можуть завітати всі бажаючі. І у вечірній час, і у вихідні також. Відтепер кожен житель має змогу провести дозвілля корисно та весело», — додає сільський голова.

Майданчик був закуплений за кошти, виділені Дмитру Кірюхіну на виконання депутатських повноважень.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus