В облраді відбулась фахова майстерня з питань бюджетної політики

Сьогодні, 8 червня, під керівництвом голови комісії обласної ради з питань бюджету Миколи Березіна відбулась одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика».

Модератор даної Програми Марина Гончаренко розповіла про організаційно-правові основи бюджетного процесу на рівні місцевого самоврядування. Вона детально зупинилася на питаннях формування та виконання місцевих бюджетів, фінансових перевагах і додаткових ресурсів для ОТГ та основних засади формування місцевих бюджетів на 2018 рік.

Учасники заходу поставили модератору низку суттєвих запитань, на які отримали вичерпні відповіді, та охоче обмінялися своїми враженнями, думками та практиками.

Зазначена фахова майстерня впроваджена Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.

На завершення Микола Березін подякував організаторам майстерні за приїзд та висловив упевненість, що спільними зусиллями вдасться втілити задекларовані реформи.

 

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 червня 2018, 13:03

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus