Стартувала Всеукраїнська спартакіада серед депутатів

5 червня на Одещині стартував ІІІ фінальний етап VІІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад.

Цього року у змаганнях беруть участь 17 команд із більшості регіонів України. Збірна Сумщини представлена переможцями фінальних змагань обласної спартакіади, яку очолив перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль.

У процесі підготовки до змагань перший заступник голови Сумської обласної ради зазначав, що представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів є обличчям нашої Сумщини, формують її імідж. Тому реалізація таких заходів допомагає пропагувати спорт та здоровий спосіб життя, спортивні здобутки та прихильність до подальшого розвитку спортивної сфери.

На урочистому відкритті змагань, спортсменів вітали представник Міністерства молоді та спорту України Олег Карась, міський голова Чорноморська Валерій Хмельнюк.

Наразі триває запекла боротьба за першість. Депутати показують свою майстерність у п’яти видах спорту: настільному тенісі, волейболі, шашках, шахах та футзалі.

На даний час сумська збірна показує один із кращих результатів. Уже проведено перші змагання з волейболу, шашок та шахів, де наші вибороли призові місця. Тож бажаємо їм подальших перемог та висловлюємо вдячність за примноження спортивної слави нашого регіону. Сподіваємося, що наша команда здобуде почесне місце серед інших регіонів і гідно представить Сумщину на змаганнях Всеукраїнського рівня.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 11 червня 2018, 10:41

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus