Володимир Токар на Білопільщині: «Треба задіяти усі резерви для подальшого розвитку району»

«Білопільський район займає в області лідируючі позиції з багатьох питань. У вас є здобутки, результати, динаміка руху. Упевнений, причина і в тому, що у керівництва є командна співпраця двох гілок влади – адміністрації та районної ради», - наголосив голова Сумської обласної ради Володимир Токар під час візиту на Білопільщину.

Тут сьогодні, у селі Річки, при голові Білопільської РДА за участі заступника голови Білопільської районної ради, керівників відділів та служб, відбулася семінар-нарада з питань соціально-економічного розвитку територій.

Серед найактуальніших питань нині в Україні є впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» та організація роботи виконкомів рад із підписання декларацій між лікарем та жителями підвідомчих територій. Тому саме на цьому був зроблений основний акцент.

Голова РДА Володимир Верещагін наголосив, що Білопільщина має всі можливості, щоб освіта в районі була на високому рівні. В першу чергу є досвідчені педагоги, підтримка обласного та районного керівництва, бажання працювати і всі можливості для того, аби зробити серйозний крок уперед у рамках реалізації Концепції «Нова українська школа». Щодо підписання декларацій між лікарем та мешканцями району, то було наголошено на поліпшенні інформаційної кампанії про процедури підписання декларацій, аби пацієнтам було легше пройти цей шлях без ускладнень

Торкнулися присутні й паспортизації об’єктів культурної спадщини. Начальник відділу культури і туризму Білопільської РДА Світлана Лукова проінформувала, що наразі в районі перебуває 200 пам’ятників, 106 з яких – на державному обліку. Посадовець закликала представників органів місцевого самоврядування ухвалити програми охорони культурних пам’яток у своїх населених пунктах та розробити паспортизацію об’єктів. При цьому Світлана Лукова рекомендувала органам місцевого самоврядування врахувати пропозиції ветеранських та громадських організацій. У цілому, зазначила доповідач, усі пам’ятники знаходяться у задовільному стані, але потребують косметичного ремонту.

Присутні обговорили також стан забезпечення доступності будівель бюджетної сфери, порядок переведення не витребуваних та не успадкованих паїв у комунальну власність територіальних громад, програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Білопільського району на 2018-2020 роки, питання ремонту доріг.

Щодо останнього, то Володимир Токар зазначив, що Білопільський район внесено у план ремонту доріг і вже скоро розпочнуться роботи. Також він акцентував увагу присутніх відповідально поставитися до винесених на нараду питань, ще більше активізувати роботу за всіма напрямками і задіяти необхідні резерви для подальшого розвитку району.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 05 червня 2018, 16:21

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus