Проект «Підвищення знань та навичок у сфері лідерства і місцевого розвитку»

Українська асоціація районних та обласних рад пропонує ознайомитись з командою тренерів, підготовлених у рамках Проекту «Підвищення знань та навичок у сфері лідерства і місцевого розвитку».

Учасники команди – представники органів місцевого самоврядування усіх рівнів, що готові допомагати своїм колегам збагатити знання та професійно розвиватися у таких тематичних напрямках:

1. Формування лідерських якостей – ініціативність, відповідальність та реалізація мети.

2. Забезпечення регіонального та місцевого розвитку.

Матеріали, за якими працюють учасники команди, є ексклюзивними та повністю адаптованими, після ретельної апробації, для органів місцевого самоврядування.

Тренери навчають у інтерактивній формі, де кожна теоретична інформація підкріплюється практичними вправами.

Навчальні програми, що створені експертами Асоціації, розроблені як на короткий термін, себто одноденні тренінги за конкретними питаннями зазначених вище тем, так і довгий – триденні комплексні тренінги.

Ознайомитись з учасниками команди — можна за посиланням:

http://uaror.org.ua/?p=17040

http://uaror.org.ua/?page_id=16700

Якщо Ви хочете запросити тренера до діяльності, пишіть на адресу електронної скриньки Асоціації –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Українська асоціація районних та обласних рад розробила розклад фахових майстерень на червень місяць.

Так, будуть проведені навчання для представників спільноти Асоціації Сумщини, Херсонщини, Запоріжчини, Донеччини, Волині та Харківщини.

Програма заходів передбачає обговорення проблемних питань та шляхів їх вирішення з тем, що визначило для себе місцеве самоврядування зазначених областей. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахові майстерні проводитимуться в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми, матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Нагадаємо, що навчання організовуються в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Зареєструватися на навчання можна за номером телефону – 044-484-05-64, чи звернувшись на адресу електронної скриньки  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Більш детально ознайомитись з графіком та системою проведення навчань можна у інфографіці, що нижче.

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 04 червня 2018, 13:04

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus