День захисту дітей у обласному центрі відзначили піснями і танцями

Сонячний день 1 червня зібрав у Сумах біля Палацу дітей та юнацтва гомінку малечу. Щоб привітати підростаюче покоління з їхнім святом, школярів із початком канікул, а батьків та громадськість з Днем захисту дітей сюди завітали представники влади області та міста. Був присутній на святі і перший заступник голови обласних парламентарів Анатолій Річкаль.

У своєму виступі посадовець зазначив: «У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про наших маленьких громадян, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Я впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Закликаю усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього!».

Під час святкової концертно-ігрової програми ділилися своєю майстерністю і гарним настроєм талановиті вихованці центру «Дозвілля». Тут були і танці в яскравих костюмах, і пісні, й інструментальні номери. А найголовніше – веселі, щасливі дітлахи, котрі щиро посміхалися та залюбки брали участь у підготованих дня них розвагах.
Анатолій Якович із посмішкою спостерігав за малечею, побажав усім дітям гарно відпочити, оздоровитися, обов’язково відвідати бабусь та дідусів, бути пильними і насолодитися гарними літніми днями.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus