Дітей, що потрапили у ДТП в Білорусі доправили на Сумщину

Сьогодні медичним літаком АН-26 Держслужби з надзвичайних ситуацій України з Білорусі на Сумщину транспортували трьох школярів, які постраждали в ДТП. У Брестській лікарні хлопці перебували майже три тижні.

На території аеропорту постраждалих та їхніх батьків очікували лікарі, керівництво області та міста, представники управління охорони здоров’я ОДА, поліція та рятувальники.

Після посадки літака дітей оглянули місцеві медики, діагностувавши стан середньої тяжкості, і прийняли рішення залишити їх у Сумах. Далі за їх здоров’ям аж до повного одужання спостерігатимуть лікарі Сумської обласної дитячої лікарні.

Швидкими хлопців доправили до медзакладу.

Ще троє постраждалих до Сум повернулися раніше. Тепер усі діти, що потрапили у ДТП в Білорусі, вдома.

Керівництво області висловлює особливу подяку білоруським медикам та владі міста Брест, а також усім, хто долучився до збору коштів для лікування потерпілих, за допомогу.

Нагадаємо, аварія сталась 13 травня вранці, близько 7-ї години, на шляху неподалік села Мартинюки  у Брестській області (Білорусь). Одна з автівок, що перевозила дітей, в’їхала у навантажувач, який рухався у попутному напрямку. У ній були діти з Сум – семеро школярів. Один 12-річний хлопчик, загинув, шестеро потрапили у лікарню.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus